Šimonytė: Vyriausybės prioritetas – ugdymo grąžinimas mažiausiesiems

Šiuo metu vienas svarbiausių Vyriausybės prioritetų – siekis grąžinti nenuotolinį ugdymą ikimokyklinukams ir pradinių klasių vaikams, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Kaip LRT radijui antradienį sakė Vyriausybės vadovė, to bus siekiama numatant testavimo algoritmus švietimo įstaigose ir galimą ankstyvą ikimokyklinio bei pradinio ugdymo pedagogų skiepijimą.

„Kaip ir vakar kalbėta pasitarime su ekspertais, ugdymo grąžinimas, bent jau mažiukams vaikams, tikrai yra absoliutus Vyriausybės prioritetas. Yra keletas priemonių, kurios gali palengvinti šitą užduotį, ir vakar jos buvo pristatytos ekspertų. Tai būtent tam tikri testavimo algoritmai, kurie būtų taikomi ugdymo įstaigose, ankstyvas pedagogų vakcinavimas, bent jau ikimokyklinio ir pradinio ugdymo“, – sakė I. Šimonytė. 

„Ir tuomet mes galėtume kalbėti apie saugesnį, bent jau pačių mažiausių vaikų sugrįžimą į mokyklas, nes patiems mažiausiems vaikams nuotoliu mokytis yra labai sudėtinga“, – pridūrė ji.

Lapkričio pradžioje paskelbus antrąjį karantiną vyresniųjų klasių moksleiviai mokosi nuotoliniu būdu, o nuo sausio 4 dienos toks mokymas taikomas ir pradinių klasių moksleiviams. Pagal dabar galiojantį Vyriausybės nutarimą, nuotolinis mokymas turi būti iki sausio 31-osios.


Rašyti komentarą...
m
mama
2021-01-19 09:46:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokių privalomų testų,skiepų vaikams negali būti. Žmonės gal jau laikas tai senmergei vietą parodyti? ką ji kliedi apie testus privalomus vaikams ? ar mes lenciūginiai gyvuliai ,kad visiškai nesiskaitoma.
Atsakyti
-28

M
Mama
2021-01-19 09:25:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokių skubėjimų negali būti! Eksperimentuoti ir vaikams nosis badyti kartą ar du per savaitę tikrai neleisiu! Rūpi mažiukus išvyti toliau viruso namiškiams parnešti?! Ar vaikus našlaičiais norit padaryti???
Atsakyti
-17

a
as
2021-01-19 09:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokių privalomų testų vaikams negali būti. O senmergei laikas vietą parodyti
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų