Rašyti komentarą...
'''Dvaro žiniasklaida pro sukąstus dantis pranešė, kad į rekordiškas žemumas apklausų metu nukrito Šimonytės ir G. Landsbergio reitingai.
Jais nepasitiki aštuoni žmonės iš dešimties.
Komentarai po šia informacija trinami.
Matyt, jau ir dvaro "skalikams" atėjo suvokimo metas, kad klastoti apklausų rezultatus ilgiau neįmanoma, o ir nėra prasmės.
Trejus metus žmonės iš valdančiųjų šaipėsi, manydami, kad tai - tiesiog ne į savo roges pakliuvę nevykėliai, kasdien pramušinėjantys moralinės degradacijos gelmes, besidangstantys karu ir galo tam nematyti.
Tačiau, kai tie "nevykėliai", palikę Lietuvą už gerovės durų, ėmė skleisti kliedesius, kad tai "geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai", nors neliko jokios atsakomybės net jų ministrų lygmenyje, kai jie, prisidengę orientacijomis, karu ir Seimo nario statusu, ėmė jaustis lyg Pinočeto laikų Čilėje, kai jiems ėmė negalioti jokie moralės principai ir pasidarė nesvarbi tautos nuomonė, protestai nei reikalavimai, kai šie - genderinio "liberalizmo gopnikai" - pasiskelbė, kad yra "įtakingiausi" žmonės Lietuvoje, kai jie už mokesčių mokėtojų pinigus ėmė ne tik skrajoti po pasaulį, vystydami "parlamentinę diplomatiją, bet ėmė trankytis ir po naktinius gėjų klubus, kai garsiai pasiskelbė, kad kuria planą, kaip įsitvirtinti dar vienai kadencijai - tauta krūptelėjo ir sušuko "STOP".
Sakoma: "Durnumas toks pat beribis, kaip ir protas."
Bet tai, ką daro "įtakingiausieji" elitiniai chamai, - jau ne durnumas, o moralinis išsigimimas.
Jų vedama Lietuva vis greičiau rieda pakalnėn, pagreitis didėja, stabdžiai sugedę.
Gal pagaliau lietuviai suvoks, kad toliau taip gyventi yra tiesiog pavojinga.
Kokiu garsu reikia šaukti, kad tie "du iš dešimties", vis dar "sėdintys ant sofų," rinkimų dieną tai išgirstų?
Švelniau pasakyti to nemoku.''
Arklio galva su ragu ant kaktos
Arklio galva su ragu ant kaktos
Šimonytė: Jo peržiurėjom ir sakom perdaug išvogėm ir išvaistėm visokiem ukram ir nereikalingiem dalykam, tai deficitas bus didesnis.
akinius pasikeisk
@tai Girdejau, jau ruosiasi ir galvas keisti...
-gal broileris turi kokia nors kiek protingesne vista ?- reiketu naujos galvos sitai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų