Šimonytė: papildomų lėšų bus skirta su COVID-19 dirbančių medikų priedams

Šiemet tikslinant biudžetą papildomų lėšų bus skirta su COVID-19 dirbančių medikų algų priedams, atlyginimų didinimas visiems medicinos darbuotojams atidedamas vėlesniam laikui, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Šiais metais pagrindinis prioritetas vis dėlto yra atlyginti medikams už tą didelį krūvį, kurį dabar patiria turbūt labai didelė dalis medikų dirbdami COVID-19 fronte. Tikslinant biudžetą tam bus numatytos papildomos lėšos, jų tikrai reikės iki metų pabaigos“, – pirmadienį Seime žurnalistams sakė Vyriausybės vadovė.

„Diskusijas dėl bendresnių sprendimų turbūt reikėtų atidėti tam laikui, kai žinosime, kad bent jau suvaldėme situaciją iki tam tikros plato“, – teigė ji.

Premjerė priminė, šiuo metu Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) su medikų profesinėmis sąjungomis atnaujino derybas dėl kolektyvinės sutarties.

„Šiuo metu vyksta derybos dėl kolektyvinės sutarties, ir tikiuosi, kad tos derybos bus ir vaisingos, ir konstruktyvios, ir prasmingos“, – sakė ji.

Naujienų portalas lrt.lt pranešė, kad medikų profsąjungos piktinasi nesulaukusios žadėto algų didinimo, kuris buvo numatytas prieš trejus metus tarp profsąjungų ir SAM pasirašytoje kolektyvinėje sutartyje. Jų teigimu, susitarimas galioja iki šių metų pabaigos, o algos nuo šių metų sausio turėjo kilti 9 proc., tačiau to neįvyko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų