Šimonytė: koalicinės sutarties projektas – jau šiandien

Formuojamos centro dešinės koalicijos kandidatė į premjero postą, konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė sako, kad koalicinės sutarties projektas bus parengtas dar iki penktadienio vakaro. 

„Aš įsipareigojau, kad iki šios dienos vakaro bus parengtas galimas koalicinės sutarties projektas, kuriame bus sudėtos nuostatos, dėl kurių, esu tikra, tikrai galime sutarti“, – feisbuke penktadienį pranešė I. Šimonytė.

„Tai būtų principai, vertybės, artimiausio laikotarpio iššūkiai, svarbiausi darbai ir Vyriausybės programos rengimo tvarka“, – teigė ji.

Centro-dešinės koaliciją buriantiems konservatoriams, Liberalų sąjūdžiui ir Laisvės partijai svarbius klausimus, nors dėl jų gali ir nebūti vieningo sutarimo, I. Šimonytė siūlo užfiksuoti konkrečiame sąraše.

Tai, jos teigimu, būtų koalicijos sutarties sudedamoji dalis.

Pasak I. Šimonytės, koalicinės sutarties priedu taptų ir Vyriausybės programos projektas.

„Sutarties priedu taptų ir Vyriausybės programos projektas, kuris būtų parengtas sutarus dėl aukščiau pateiktų dalių ir paskyrus programos rengimo grupę. Ši grupė vertins tuos detalius siūlymus, kurių nemažai buvo pateikta vakar, bet kurie visgi nėra koalicinės sutarties nuostatų lygio ir/arba reikalauja ilgesnių diskusijų“, – teigė I. Šimonytė.

Koalicinės sutarties projektą, kaip skelbia konservatorių sąrašo lyderė, derybų partneriai įvertins per ilgąjį savaitgalį ir parengs pastabas, kurias bus galima aptarti kitos savaitės pradžioje.


Rašyti komentarą...
P
Proga
2020-10-30 16:25:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
įsitikinti, kiek toje partijoje liko Tėvynės Sąjungos ir kiek konservų. Balsavusių sąrašus, aišku, peržiūrėsim
Atsakyti
0

s
spėsiu
2020-10-30 14:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservatoriai neprieštaraus KGB rezervisto Viktor Čmil dukros paskyrimui Seimo pirmininke. Nors mes nieko nežinome apie Viktor Čmil atliktas 2 užduotis. Gal tai buvo dviguba žmogžudystė arba išprievartavimas, o gal disidento sumušimas? Jis net neišdrįso prisipažinti per nustatytą terminą ir buvo paviešintas tik jam pasibaigus. O dabar jo dukra, atsikrenkšus nusispjaunant į veidą ir Viktor Čmil aukoms, bus skiriama Seimo pirmininke. Ir konservai už tai pakels rankas.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų