Šimašius užtikrintas – Lietuva jau laimėjo

Atvirai paramą prezidento posto siekiančiai Ingridai Šimonytei išsakantis Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius yra tikras, kad nepaisant to, kas laimės prezidento rinkimus, Lietuva jau laimėjo.

„Bet kokiu atveju, šiandien, man atrodo, rami diena. Aš matau, kad žmonės žino, jog turės gerą prezidentą arba prezidentę ir tikrai išrinksime geriausią. Savo nuostatas esu išsakęs ir natūralu, kad to ir tikėčiausi, bet aš manau, kad bet kokiu atveju Lietuva jau laimėjo“, – tv3.lt sakė R. Šimašius.

Meras tikisi, kad išrinkus naująjį prezidentą Lietuva per daug nekeis savo krypties ir stabiliai judės progreso link.

„Manau, kad Lietuva yra pakankamai stabili ir stipri. Ačiū Dievui, kad mes neturime tokių kandidatų, kurie siūlytų pakeisti Lietuvos kryptį. Kryptis, gerieji aspektai matau, kad išliks. Ir tai yra labiausiai džiuginantis dalykas šiuose rinkimuose. Vakaruose, senų demokratijų šalyse matome, kad atsitinka perversmai, kurie neaišku apie ką. Bet rojų žemėje bestatant dažniausiai pragaras gaunasi. Tai man svarbu, kad tvirtas žingsnis, koks ir buvo pastaruoju metu, kad išliktų“, – vylėsi R. Šimašius.

Sekmadienį Lietuva renka naująjį šalies prezidentą ir atstovus Europos Parlamente. Balsavimo rezultatai turėtų paaiškėti iki vidurnakčio.

Prezidento rinkimų antrajame ture varžosi konservatorių remiama Seimo narė, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė ir save išsikėlęs ekonomistas Gitanas Nausėda. Saulius Skvernelis iš rinkimų kovos pasitraukė po pirmojo turo likęs trečias.

Kartu vykstančiuose rinkimuose į Europos Parlamentą dalyvauja 16 partijų ir visuomeninių komitetų keliamų kandidatų sąrašų. Lietuva į Europos Parlamentą renka 11 atstovų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų