• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasauliui stebint brutalų Rusijos karą prieš Ukrainą, Vilniaus meras Remigijus Šimašius skelbia, kad „apsivalo nuo vis dar užsilikusio šlamšto ir nereikalingų ryšių su agresoriumi“.

Pasauliui stebint brutalų Rusijos karą prieš Ukrainą, Vilniaus meras Remigijus Šimašius skelbia, kad „apsivalo nuo vis dar užsilikusio šlamšto ir nereikalingų ryšių su agresoriumi“.

REKLAMA

„Žinoma, nutraukiame ryšius su buvusiais Vilniaus partneriškais miestais Baltarusijoje ir Rusijoje. Dar praėjusią savaitę rašiau jiems, kad padarytų ką nors, bet aišku, kad tyla. Ryt iš ryto aš jiems ir tų miestų žmonėms, kiek pasieks, dar asmenines žinutes nusiųsiu, kad tai – ne prieš Rusijos žmones, o prieš režimą, bet jų tylėjimas irgi leidžia vykti šiam beprotiškam karui.

Atšaukiame leidimą maršistų renginiui „Didysis šeimos gynimo maršas”, kuris turėjo vykti gegužę. Mes sekame viešąją erdvę ir matome, kad buvę ar esami šio renginio iniciatoriai aktyviai palaiko Rusijos veiksmus, ne tik Kremliaus skleidžiamas iškrypusias vertybes. Karas yra aiški riba – jei net jis jiems nepadėjo atsitokėti, mes neleisime, kad renginys taptų platforma kitų žmonių kvailinimui. Nepatinka – galite eiti į teismą, sėkmės.

Neišduosime leidimų jokiems renginiams, jei tik pamatysime, kad jie turi nors mažiausių sąsajų su Rusijos propaganda. Užteks.

REKLAMA
REKLAMA

Jau paprašiau nacionalinių institucijų stabdyti „Yandex“ taksi veiklą Vilniuje. Žinau, kad ministras Skuodis ėmėsi reikalo.

Padarysime viską, kad kasmetinės rusų šventės Vingio parke nebūtų, jei ir toliau ten bet kokiu būdu tiesiogiai ar ne dalyvaus Rusijos ambasada.

REKLAMA

Rusai ir baltarusiai Vilniuje galės koncertuoti tik tuo atveju, jei bus aiškiai, atvirai ir viešai pareiškę nepritarimą Rusijos arba Baltarusijos valdančiajam režimui. Tylos nepakaks. Apie režimo palaikytojus net nekalbu – jiems siūlome iškart eiti ten, kur buvo pasiūlyta eiti Rusijos kariniam laivui.

Bus ir daugiau veiksmų informaciniame kare su Rusijos propaganda – apie juos išgirsite.

Gerai, kad jau atlikome kitus namų darbus ir anksčiau apsivalėme nuo Žaliojo tilto sovietinių baibokų ir nuo Maskvos namų.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar yra puikus metas apsivalyti nuo Rusijos režimo šiukšlių, paliktų mūsų valstybėje. Kviečiu tai padaryti visus Lietuvos miestus ir nacionalines institucijas. Kai Ukraina su mūsų visų pagalba laimės karą, mes irgi būsime švaresni ir kvėpuosime gaiviau.

Kaip galite padėti kiekvienas jau dabar?

Ginklais ukrainiečiams. Aukokite pinigų Blue / Yellow for Ukraine, jie pasirūpins, kad tai virstų Ukrainos gynybos stiprinimu.

Pagalba Ukrainos pabėgėliams nuo karo - jei tik galite kažkuo padėti – būstu, maitinimu, asmenine globa, – rašykite mums el. paštu [email protected]

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kovoti informacinį karą – soc. tinkluose rusams pasakokite tiesą, neikite režimo skleidžiamą melą, tikrai ne visi žino, kaip yra iš tikrųjų.

Ir svarbiausia – neužmirškime, kad Putinas siekia mus įbauginti. Vienintelis ginklas su tokiais agresoriais kovoti (ir Ukraina rodo, kaip tai veikia) – duoti atkirtį. Ir ačiū Dievui, kad mes NATO, kad mes stiprūs, ir kad jam prieš mus neįmanoma laimėti.

Slava Ukraini!“ – rašo R. Šimašius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų