Šimašius piktinasi SAM: kova su virusu nuo šiol gali būti traktuojama kaip korupcija

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) darbuotojai perspėjo sostinės savivaldybę, kad jos iš verslo gaunamą pagalbą kovoje su koronavirusu gali tirti šalies teisėsauga ir specialiosios tarnybos.

Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ rašo Vilniaus meras Remigijus Šimašius:

„Kažkas akivaizdžiai turi per daug laiko šiuo metu daryti darbus, kurie krizės metu ne tik nesvarbūs, bet ir kenksmingi. Ir tai ne tik trukdo, bet ir gąsdina mano žmonės – tai turi liautis.

Daugelis savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro komandos narių daro daug daugiau, nei priklausytų jiems pagal pareigas, dirba praktiškai be poilsio, niekas nesiskundžia, kad nebeturi laiko šeimai, miegui, visi turi bendrą priešą, kurį reikia įveikti – virusą. Suprantu, kad ir kitos institucijos susiduria su įtampomis ir krūviais, todėl gali atsirasti ir klaidų. Tačiau yra riba, kurios peržengti nereikėtų. Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai sugebėjo paauklėti ir pagąsdinti mūsų komandą, kad mūsų gaunamą pagalbą iš verslo neva jau tiria STT ir FNTT, ir kad turėtume pagalvoti apie tai prieš priimdami ją.

Taip, nejuokauju, taip buvo pasakyta, dar ir detalizuojant kokiais tai įstatymo straipsniais. Kovos su virusu savanorių alkio ir troškulio malšinimas nuo šiol gali būti traktuojamas kaip korupcija!

Mobiliuose tyrimų punktuose dirbantiems žmonėms ir savanoriams reikėtų išbūti be maisto ir gėrimų, todėl mes mielai priimame ir priimsime verslo pagalbą – vandenį, obuolius, maistą, kurį jie atveža. Operacijų centrui vienas prekybos centras padovanojo kuponų apsipirkti, kurie kasdien virsta kibinais ar kitais užkandžiais. Pradėjome rūpintis ir ligonėse tyrimų laukiančiais, kurie ištisas valandas turi sėdėti alkani - koordinuojame, kad jiems būtų nuvežta maisto dovanų. Visa tai vyksta su didžiuliu verslo susitelkimu - tokių pasiūlymų vis dar gauname kasdien. Ačiū už tai.

Ir dabar mums grasinama, kad mūsų žmonės bus tiriami ir baudžiami už tai? Rimtai? Galbūt geriau energiją nukreipti rūpinantis medikų apsauga, o ne mūsų žmonių, kurie dirba paromis, gąsdinimui? Arba verslo, kuris nori paremti, atbaidymui?

Aš prašau – mieli biurokratai, neberaganėkite, negąsdinkite mūsų žmonių, nekeršykite verslui už jų paramą, kurios nebūtų reikėję, jei viskas Lietuvos biurokratijoje būtų veikę tobulai, ir viskam būtų pasiruošta.

Labai tikiuosi, kad jei COVID-19 ir įveiks ką nors Lietuvoje, tai bus biurokratijos dinozauras, o ne mūsų žmonės, ir juo labiau, mūsų žmonių pilietiškumas“.


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2020-03-22 12:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, pritariu Šimašiui visų 100%.Reikėtų tirti valdžios biurokratijos veiksmus. Kokią žalą padarė visuomenėi, dėl abejingai atliktų ir atliekamų pareigų
Atsakyti
-3

E
Edita
2020-03-22 12:29:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siūl9me SAM atstovų grasinimus užfiksuoti, nes toks biurokratinis SAM elgesys tikrai peržengia visas ribas. Prašykite Prokuratūrosbpagalbos dėl grasinimų


Atsakyti
-1

E
Eugenijus
2020-03-22 12:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ministrai ir kiti biurokratai! Atsibuskite čia ne alhoholis ie ne cigaretės, kur kovojote visą kadenciją ir nieko nepadarėte. Čia reikia laimėti prieš visų priešą korono virusą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų