Šilutiškė vyrą susigrąžino smurtu: buvusi meilužė nusprendė netylėti

 Ką galima padaryti, kad nuosavas vyras iš meilužės lovos grįžtų į savo namus? Roma neslepia, kad buvo užmezgusi meilės romaną, o savo miegamojo lova dalinosi su vedusiu vyru Andriumi.

Laidai „Prieš srovę“ smarkiai nukentėjusi moteris pasakoja, jog su Andriumi gyveno beveik metus nė neįtardama, kad vyras žaidžia dvigubus žaidimus. Namuose vaidina žmoną mylintį pavyzdingą šeimos vyrą, o savo meilužei keikė žmoną, vakarais šnabždėjo meilius žodžius ir žadėjo greitu metu išsiskirti.

„Niokojo viską kieme – gėlynus spardė, mašiną trankė, valytuvus nudraskė. Andrius atidarė laukines duris ir įėjo žmona. Baisi, įtūžusi, keikė mane necenzūriniais žodžiais baisiausiais. Mane pastūmė, aš buvau parkritusi ant žemės, tada jie mane mušė, spardė, daužė, pešė už plaukų. Aš buvau stipriai sumušta, jaučiausi klaikiai“, – kraupaus penktadienio vakaro iki šiol negali pamiršti Roma.

Per jėgą į savo namus žmonos parsivežtas Andrius dabar neigia, kad buvo užmezgęs net menkiausią romaną. „Mes gi gėrėme devynias paras, girti vartaliojomės. Atvažiavo žmona girtą vyrą pasiimti, gi mes visi ten vartaliojomės. Šneka nesamones ir viskas, jokio romano nebuvo“, – drebančiu balsu „Prieš srovę“ žurnalistei pasakojo Andrius.

REKLAMA

Teisėta Andriaus žmona drastiškiausiais būdais kovojo už šeimos išsaugojimą ir vyrą atgavo, tačiau, kaip tai bus padaryta, Roma neįtarė net baisiausiame sapne. Romai buvo sulaužyti šonkauliai, kūnas nusėtas daugybinėmis spardymo paliktomis mėlynėmis.

Sumušta Roma dabar teisybės ieško teismuose ir negaili patarimų su vedusiais vyrais bendraujančioms moterims: „Jeigu vedęs, bėkite nuo tokių kuo toliau“, – savo pasakojimą užbaigs Roma.


Rašyti komentarą...
,
,
2017-11-15 12:02:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuoj bobeles puls rasyti :gerai,taip ir reikia sliundroms. Bet saves nematot. Kaip visada. Ar metus su kita gyveno,ar 9 dienas girti voliojos- jokio skirtumo. Radai geriau,keliauk. Moterys neturi savigarbos,susirenka visokias siuksles,kad tik vyriskas kvapas namie. Po to verkia,jis ta padare,jis nuskriaude,jis geria ir t.t. Suklysti galima jaunystej,kai veikia ne protas,o hormonai. Situo atveju,linkiu meiluzei laimeti teisma. Kad aplauzytu ragus erelems. Ji net bobos vardo neverta, bomze. O tokiu kaip ji Lietuvoj yra ne viena,savo vyrus begaudanciu. Parsivede namo kaip versi. O kaip su tokiu po to gyvent,kai zinai,kad jis su kita buvo. Fu. Pasodins,tai zinos. Nors jie abu vienodi: boba be savigarbos,vyras vyro vardo nevertas.
Atsakyti
-11

v
vuale
2017-11-15 14:42:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyrui reikejo i kaulus duot,moteris gi laisva nevedus jos dienos jos naktys, jeigu vyras eina i sona vadinasi kaskas negerai semoje
Atsakyti
-4

g
grazina
2017-11-15 14:41:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam toki aplamai reikia grazintis,pati zmona pasizemino,ir kas bus toliau,si meiluze tampys po teismus,toks kuilis vel kita meiluze isigys ir vel tas pats-teismai vel,nesamone
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (65)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų