Šilumvežimyje aptiko slaptą krovinį: pareigūnams teko reaguoti nedelsiant

Žmonių išmonei nėra ribų. Ypač tuomet, kai kalbama apie siekį pasipelnyti. Pasieniečiams kone kiekvieną savaitę tenka susidurti su tokiais gudruoliais, tačiau šis atvejis - itin įdomus.

6

Kenos pasieniečiai iš Baltarusijos įvažiavusio krovininio sąstato šilumvežyje aptiko daugiau kaip 10 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių vertė yra daugiau kaip 30 tūkst. eurų. Du šilumvežio mašinistai baltarusiai suimti mėnesiui.

Penktadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasieniečiai tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiavusio krovininio sąstato šilumvežio mašinistų dokumentus. 31-erių ir 41-erių Baltarusijos piliečių dokumentai buvo tvarkingi.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasieniečiai aptiko gudriai „įmontuotą“ slėptuvę

Eidami per Baltarusijos šilumvežį pasieniečiai jo variklio skyriuje aptiko 21 į polietileną įvyniotą dėžę. Krovinys nebuvo slepiamas. Paaiškėjo, kad gamyklinėse dėžėse buvo 10 500 pakelių cigarečių „Minsk 5 Superslims“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Kenos pasieniečiai iškvietė Kenos muitininkus, tuo metu tikrinusius kitus šio sąstato vagonus, juos informavo apie radinį bei perdavė kolegoms cigaretes.

Abu šilumvežio mašinistai baltarusiai buvo sulaikyti. Vėliau teismas juos leido suimti mėnesiui. Ikiteisminį tyrimą dėl šio kontrabandos atvejo atlieka Muitinės kriminalinė tarnyba. Krovinį muitininkai įvertino 30 450 eurų.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų