Šieno smulkintuvu sužaloto paauglio byloje gresia atvesdinimas

Nagrinėjant bylą dėl Kauno rajone šieno smulkintuvu šią vasarą sunkiai sužaloto paauglio, antradienį nuspręsta į kitą posėdį atvesdinti liudytoją, BNS trečiadienį sakė Kauno apylinkės teismo atstovė Vaida Bytautė.

Liudytoją teismas nusprendė atvesdinti, nes jis neatvyko į antradienio posėdį, nors buvo į jį kviestas ir pranešimą apie posėdį gavo, jo parodymai yra svarbūs byloje.

Administracinio teisės pažeidimo byla dėl nelegalaus darbo iškelta po to, kai šių metų vasarą Kauno rajone esančiame Boniškių kaime į šiaudų smulkintuvą įkrito septyniolikmetis, kuris buvo sunkiai sužalotas.

Jo būklę iš karto po nelaimės komentavę medikai teigė, kad tokie sužalojimai nebūdingi taikos metui - jie neprisiminė kito panašaus atvejo, kai vienas žmogus buvo patyręs tiek daug skirtingų sužalojimų. Vaikinui nelaimės metu buvo sužalota krūtinės ląsta, jis neteko daug audinių juosmens srityje, dalies abiejų rankų pirštų, patyrė plėštines žaizdas rankose ir šlaunyse.

Nors iš pradžių medikai nesiryžo prognozuoti, ar tokius sunkius sužalojimus patyręs vaikinas pasveiks, po daugiau nei mėnesį trukusio gydymo ligoninėje jis išleistas reabilitacijai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų