REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimiausiomis dienomis Lietuvoje orai toli gražu neprimins rudens – bus saulėta ir karšta, praneša sinoptikas Naglis Šulija.

Artimiausiomis dienomis Lietuvoje orai toli gražu neprimins rudens – bus saulėta ir karšta, praneša sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

„Karštoji vasara pasibaigs naktį į ketvirtadienį, vėliau orai labiau atitiks klimatinę normą“, – pažymi N. Šulija.

Artimiausią parą Lietuvoje dangus bus arba giedras, arba bus nestorų debesų, bet tikrai nebus lietaus. Šalies vakaruose naktį gali suboluoti rūkas, vietomis gana tirštas.

Pietinių krypčių vėjas dar savaitgalį pradėjo Lietuvos link plukdyti šiltą orą iš pietų, nuo Ukrainos. Dėl to šilta ne tik dienomis, bet ir naktimis, teigia sinoptikas.

Antradienį prieš rytą vyraus 13–15, kai kur liks 15–17 laipsnių, rytoj dieną šils iki 26–28, prie jūros bus apie 23 laipsnius šilumos.

„Kitaip tariant, ir rytoj orai bus vasariški“, – sako N. Šulija.  

Dangus bus arba visai giedras, arba menkai debesuotas, lietaus nebus, vėjas silpnas, naktį šalies vakaruose rūkas. Naktį atvės iki 13–15, kai kur liks 15–17, dieną šils iki 26–28, prie jūros bus apie 23 laipsnius šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

Lietaus debesys pajūrį pasieks trečiadienį popiet. Iki to meto bus sausa ir dar karščiau. Vyraujanti žemiausia temperatūra naktį bus apie 14–16, dieną oras kais iki 27–29 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Ketvirtadienio naktį lietaus debesų juosta nukeliaus per visą šalį, kurį laiką lis visur, vietomis gali smarkiai, su perkūnija. Dieną lietaus bus šalies rytuose. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 15–16, arčiau jūros – apie 14 laipsnių, dieną šiaurės vėjas pasistengs, kad oras šiltų iki 20–22, vietomis bus tiktai 17–19 laipsnių šilumos.

Orai Europoje

Anot N. Šulijos, orus Europoje antradienį lems dvi aukštesnio slėgio sritys ir viena žemesnio slėgio sritis tarp jų.

REKLAMA
REKLAMA

Saulėta bus žemyno rytuose ir vietomis pietuose, kitur dangų dengs įvairaus storio debesys.

Labai šilti, net karšti orai laikosi centrinėje žemyno dalyje, ypač Balkanų šalyse. Kitur orai gerokai gaivesni.

Romoje rytoj saulė pro debesis ir 32 laipsniai karščio, Barselonoje debesuota ir šils iki 27. Paryžiuje debesuota, lietus ir 22 laipsniai, Londone saulė pro debesis, truputį palis ir šils iki 23. Berlyne debesų daug, saulės mažai, bet kais iki 30, Varšuvoje daug saulės ir 28 šilumos.

„Visoje rytinėje ir centrinėje Europos dalyje nusistovėjo arba visai giedri, arba menkai debesuoti orai“, – nurodo jis.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų