• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Septyniolikoje Lietuvos savivaldybių pirmadienį prasidės saugaus eismo akcija „Aš ir Tu – atsargūs, kai slidu“.

Septyniolikoje Lietuvos savivaldybių pirmadienį prasidės saugaus eismo akcija „Aš ir Tu – atsargūs, kai slidu“.

REKLAMA

Ją organizuoja viešoji įstaiga „Būk saugus LT“, Lietuvos policija, Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija „Transeksta“.

Anot Policijos departamento pranešimo, Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio ir Šiaulių regionuose moksleiviai kartu su policijos pareigūnais transporto priemonių vairuotojams išdalys daugiau kaip 2 tūkst. atvirukų su prašymais žiemiškomis sąlygomis elgtis prie vairo labai atsakingai.

Kaip teigia akcijos organizatorė, viešosios įstaigos „Būk saugus LT“ vadovė Lina Šembergė, su kalendorine žiema prasidėjęs slidžių kelionių sezonas tradiciškai dalį automobilių vairuotojų užklumpa nepakeitusius vairavimo įpročių. 

„Deja, nepamatuoto optimizmo, įgūdžių stokos ar paprasčiausio neatsargumo kaina visuomet būna tokia pati: keliskart išaugantis eismo įvykių, kai nespėjama sustoti prieš kliūtį ar nepavyksta padaryti posūkio, skaičius. Tačiau liūdniausias rezultatas – sužalojami ar žūstantys žmonės“, – sakė L. Šembergė.

REKLAMA
REKLAMA

Originaliu būdu į eismo saugumą kasmet atkreipiamas vairuotojų dėmesys nuo 1998 metų.

Šiųmetinė akcija truks penkias dienas. Policijos pareigūnai su moksleiviais saugių kelionių vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams linkės Alytuje, Birštone, Jonavoje, Jiezne ir Veiveriuose (Prienų rajone), Garliavoje ir Raudondvaryje (Kauno rajone), Kalvarijoje, Kaune, Kėdainiuose, Klaipėdoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Palomenėje (Kaišiadorių rajone), Pasvalyje, Pilviškiuose (Vilkaviškio rajone), Prienuose, Šiauliuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų