Senolės nužudymu įtariamas nepilnametis didelių turtų nesusikrovė

Įtariama, dėl pinigų senolę nužudęs 18-metis didelių turtų nerado, tačiau gyvenimą susigadino. 17-mečiui Raseinių r., Paupio k., gyventojui gegužės 8 d. pareikštas įtarimas dėl nužudymo, teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

Gegužės 2-ąją Raseinių r., Paupio k., gyventojus sukrėtė žinia, kad savo namuose rasta negyva 74 metų vargonininkė. Moteris rasta gulinti ant grindų, aplink buvo matyti daug kraujo. Kadangi ji gyveno viena ir niekas negalėjo papasakoti mirties aplinkybių, iš pradžių buvo manoma, kad moteriai sutriko sveikata, ji iškrito iš lovos ir susižalojo. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tačiau tyrimą pakoregavo medicinos ekspertų išvada, jog senolė mirė patyrusi smurtą, nes ant jos kūno buvo aptikta sužalojimų. Taigi ikiteisminis tyrimas įgavo visai kitą kryptį, kriminalistai ėmėsi nužudymo tyrimo.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai gegužės 8 d. sulaikė nužudymu įtariamą asmenį – 17-metį to paties kaimo gyventoją, senolės kaimyną. Dešimtaklasis buvo sulaikytas mokykloje ir atvežtas į areštinę.

REKLAMA

Mokyklos suolą į areštinės gultą jis iškeitė dėl noro bet kokia kaina prasimanyti pinigų. Pirminiais duomenimis, jaunuolis pro langelį pateko į senolės namus ir, ją daužydamas, smaugdamas bei dusindamas pagalve, nužudė. Deja, didelių turtų jis nerado, o gyvenimą susigadino visam laikui – vietoje studijų kokioje nors mokymo įstaigoje jam teks studijuoti kalėjimo gyvenimą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų