Pasitraukus Kauno dramos teatro vadovei pareigų nusprendė atsisakyti ir kolektyvo meno vadovas režisierius Gintaras Varnas, ketvirtadienį rašo "Lietuvos žinios.

Vakar pavakare Kultūros ministras Jonas Jučas pasirašė įsakymą dėl Kauno valstybinio dramos teatro (KVDT) vadovės Inos Pukelytės atleidimo iš pareigų. Prašymą ministrui ji pateikė dar praėjusį penktadienį, tačiau ministerija tikėjosi, kad viena geriausių šalyje kultūros vadybininkių savo sprendimą trauktis atšauks. "Su skaudama širdimi, bet pasirašau", - LŽ sakė J.Jučas.

Anot jo, laikinai finansinės ir techninio personalo krizės kamuojamam teatrui vadovaus vadovės pavaduotojas gamybos ir ūkio reikalams Valius Kriščiūnas. Tiesa, ministras šio sutikimo dar nėra gavęs. I.Pukelytė KVDT paliks nuo lapkričio 10 dienos. Iškart įstatymo numatyta tvarka bus skelbiamas konkursas eiti Kauno dramos teatro vadovo pareigas. Ministras tikisi, kad galbūt dar šiemet pavyks rasti tinkamą kandidatą.

"Labai gaila, kad tokio lygio profesionalė kaip I.Pukelytė nusprendė trauktis. Žinoma, buvo padaryta daug klaidų, tačiau ji puikiai tvarkėsi su teatro rekonstrukcija. Tačiau finansai nebuvo tvarkomi tinkamai. Net ir dabar aiškėja, kad išmokėta 75 tūkst. litų aktoriams, kurie nuo sezono pradžios nė vieno karto nevaidino", - dienraščiui sakė ministras.

REKLAMA

Pati I.Pukelytė savo pasitraukimo iš teatro nekomentuoja. Neoficialiai kalbama, kad ji jau yra sulaukusi kelių darbo pasiūlymų. Taip pat užsimenama, kad iš kultūros sferos ji nesitrauks.


Rašyti komentarą...
K
Kaunas
2007-10-25 10:23:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila, kad tik toks valstybes poziuris i kultura. Ir gaila tokiu profesionalu, kurie pasirodo, nereikalingi.... Jie neprapuls, o kas laukia sito teatro? Kaunas - gili provincija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų