Šeimos „verslas“: motina ir sūnus teisiami dėl beveik milijono eurų neteisėtų pajamų

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) trečiadienį pranešė apie baigtą ikiteisminį tyrimą, kuriame vilniečiai motina ir sūnus yra kaltinami neteisėtai praturtėję bemaž milijonu eurų. 

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vyras per aštuonerius metus galėjo gauti daugiau kaip 516 tūkst. eurų neteisėtų pajamų, už kurias įsigijo du erdvius butus sostinėje bei pirko automobilius ir nekilnojamą turtą savo artimiesiems. 

Pasak tarnybos, įtarimą sukėlė tai, kad vilnietis nuolat į savo asmenines banko sąskaitas įnešdavo nemažas sumas pinigų, kurių dalį vėl tuoj pat išgrynindavo.

Tiriant jo veiklą įtarimų sulaukė ir vyro motina. Nustatyta, kad per tą patį laikotarpį moteris galėjo neteisėtai įgyti beveik 470 tūkst. eurų, už kuriuos ji taip pat įsigijo ne vieną nekilnojamo turto objektą. 

Abiems kaltinamiesiems šiuo metu apribota teisė naudotis turimu nekilnojamu turtu. 

Griežčiausia įstatyme numatyta bausmė už didelės vertės neteisėtą praturtėjimą – laisvės atėmimas iki ketverių metų ir turto konfiskavimas. 

Baudžiamąją bylą nagrinės Vilniaus miesto apylinkės teismas. 


Rašyti komentarą...
Žinovas
2020-10-21 10:49:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinau kaip jie praturtėjo ir jų veikla niekam nepakenkė, o tik kai kam padejo.
Atsakyti
0

E
Expertas
2020-10-22 11:31:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konfiskuoti ir pinigus skirti maisto bankui kad pašelptų merdinčius.Kas antars Lietuvo prie skurdo ribos.Nieko čia nebėra viskas išvogta ir parduoda.5metai dar liko pinigai EU baigsis ir tada bus krachas!
Atsakyti
0

P
Ponas Žinove
2020-10-25 10:20:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokka ten veikla?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų