Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Žinių radijas

Seimo valdyba nusprendė, kad iš Seimo pašalintai Neringai Venckienei atlyginimas nepriklauso. N. Venckienė per advokatę siekia, kad parlamento kanceliarija jai sumokėtų daugiau nei vienų metų algą. Priešingu atveju grasinama teismu. Kanclerė Daiva Raudonienė sako, kad buvusi parlamentarė nedalyvavo posėdžiuose, todėl ir atlyginimas jai nepriklauso.

REKLAMA

„Manome, kad dabar tokiam veiksmui nėra pagrindo. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo išvada, Seimo narė Neringa Venckienė nedalyvavo be pateisinamos priežasties Seimo ir komiteto posėdžiuose nuo 2013 metų balandžio mėnesio iki kol Konstitucinis Teismas priėmė sprendimą, kad ji neteisėtai nedalyvavo ir pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją. Asmens buvimo vieta nėra žinoma, nedalyvavo posėdžiuose ir yra priimtas valdybos sprendimas stabdyti mokėjimą“, - kalbėjo D. Raudonienė.

„Drąsos kelio“ partijos atstovė N. Venckienė iš Seimo dingo, kai parlamentas panaikino jos teisinę neliečiamybę. Manoma, kad ji gyvena Jungtinėse Valstijose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų