Rašyti komentarą...
Palikit Gražuli ramybėje, pūko vedėjas tai tas yra hamu hamas ir jo Seime neturėtų būti! Ponas Gražulis jis yra geras žmogus juk visiems geras nebūsi ,moterys pačios karesi vyrams ,ant kaklo opoto jau negerai ups jau pastojau jei aciguliau tai žinok jok gali pastoti,moterų nepateisinu nes jos daugiausia pačios kaltos,man gėda jok jos mūsų gimine moterišką teršia
@Vanda Pūkas juk savo noru išejo iš seimo,po skandalų.Pritariu jums,jis apie meilę,šeimą kalba o pats su šešta gyvena.Jam tai vertybė.......O asmenişkai kitų nepažįstu,o vertinti pagal žurnalistus nesamonė..
Prisiminkite jo biografiją – tėvas ir motina jo susilaukė labai jauni, tuo metu studentas V.V.Landsbergis paliko šeimą ir pirmą savo sūnų Gabrielių visai mažą. Jis jam rašydavo laiškus… Anūkas augo be tėvo. Senelis jo irgi nemylėjo, kadangi yra per Didelis žmogus, kad mylėtų dar kažką be savęs paties. Tikroji motina ir tėvas sukūrė darnias antras šeimas, prisigimdė krūvas mylimų ir svarbių vaikų (jų iš viso per abi šeimas net 10!). Gabrielius liko ir tebėra pilnavertės šeimos neturėjęs vyresnysis sūnus, paveldėtojas, betėvis.
Kuo kompensuoja tokias gilumines vaikystės traumas pagrindinis šalies Anūkas? Seksu. Moterimis. Jį kaip siena supa moterys, kompensuojančios naujos šeimos kūrime paskendusią tikrąją mamą. Jau 16 jį pasiguldo Austėja, 17 Gabrielius ištekėjęs, 18 išdidus pirmo sūnaus tėvas.19 m NEBAIGES 11 klasiu prakisamas /analogov mire net/ i ambasada Danijoje . Pirmą dešimtmetį šalia jo tvirta kaip uola, 6 metais vyresnė, žinanti ko nori ir kaip tai gauti, iš labai geros nomenklatūrininkų šeimos kilusi – Austėja.
@BROJLERIS Tiek daug asmeninio gyvenimo kasdien atiduodant savo kumyrui, svarbiausia, kad apsiribotum poliucijomis naktį, bet nepradėtum šlapintis į lovą :)
Juk aišku, kad prieš rinkimus viskas "atkasama",seimo nariai turėtų tai žinoti.Kas nesimato ant paprastų žmonių, jų tokie dalykėliai tikrai nepuošia:(((
Tv3 sužibėjo prieš rinkimus...abejotinas žinias rašo...bando paveikti rinkimus.Dar pamiršot Karbauskio Gretutę aprašyti...
Pūkui tauzyti ssu bobulkom ir valgyt judeks koldūnų majukui mergom skylutes badyti
Visur jų ....... pilna: ir seime, ir bažnyčioje, ir mokykloje, ir gatvėse, ir kavinėse... - šalia mūsų kaip tarakonų, o jie, bjaurybės, patys žinot, neišnaikinami (pasaulyje apie 4 - 5 tūkst. rūšių) ir atsirado prieš 280 mln. metų.
Nauji rinkimai - naujos mokinukės, apsvaigusios nuo žolės, apsikabinusios Viagriuką.
Jie gi patinai,o dar valdžioje...
brojlerio vagiu sutve, laaaaaaabai vertina seimynines vertybes ,KAS ANTRAS PASIEMES SVIEZE ANUSAUSKIENE.
@seimynines vertybes Tai kad broileris siejamas su panele G.Kildišiene, apie kurią Stano ir D.Zvonkus yra sukūrę dainą "Ar tu miegojus esi su valstiečiu?"
Tas bausmės išvengė, anas bausmės išvengė - nedviprasmiškas signalas visuomenei: NORI PASINAUDOTI MERGINA PRIEŠ JOS VALIĄ? NEDVEJOK! PIRMYN! LIETUVONE NE TIK TAI TOLERUOJAMA, BET IR SKATINAMA! Kas nors turės pretenzijų kodėl tai darei - durk pirštu į šiuos atvejus - TAI YRA LEIDŽIAMA!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų