Seimo pirmininkė: rudens sesiją planuojama pratęsti iki sausio vidurio

Seimo rudens sesiją planuojama pratęsti iki sausio vidurio, BNS sakė parlamento pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Tikėtina, kad pratęsime iki sausio vidurio. To reikia ir todėl, kad bus teikimai kandidatų į įvairias pozicijas ir, žinoma, reikėtų išklausyti Vyriausybę dėl pasiteisinusių ar nepasiteisinusių priemonių dėl COVID-19 valdymo. Manau, kad klausimų tikrai turėsime“, – ketvirtadienį teigė Seimo vadovė.

Be to, sausio pradžioje planuojama surengti nuotolinių plenarinių posėdžių simuliaciją, kad Seimo nariai pramoktų dirbti nuotoliniu būdu.

Pratęsta rudens sesija baigtųsi po Sausio 13-osios trisdešimtmečio minėjimo. Kaip jis vyks, pasak V. Čmilytės-Nielsen, kol kas neaišku.

„Šią savaitę susirinks speciali darbo grupė, ji pateiks pasiūlymus, valdyboje kitą savaitę, manau, turėsime sprendimą“, – BNS sakė ji.

„Keblu tai, kad karantino laikotarpiu visi renginiai, akivaizdu, draudžiami, dėl to ieškosime geriausio būdo. Tikėtina, kad visi renginiai persikels į nuotolį“, – pridūrė parlamento pirmininkė.

Pagal Konstituciją, Seimo rudens sesija turėtų baigti gruodžio 23 dieną.


Rašyti komentarą...
k
klausimelis
2020-12-18 09:23:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek kainuos plenariniu posedziu simuliacijos mokymai, tiek pat, kiek gydytojau mokymai, kaip neimti kysiu, ar daugiau???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų