Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas teigia esąs nemaloniai nustebintas vieno nacionalinės Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjo elgesio, apie kurį šiandien skelbia žiniasklaida.

„Lietuva griežtai smerkia antisemitinius ir kitokius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką kurstančius veiksmus. Visi žinome istoriją bei jos skaudulius, siekiame kurti ateitį be neapykantos ir netolerancijos. Šie dalykai nėra ir nebus toleruojami, toliau bus ugdoma visuomenės pagarba bei supratimas“, – sako Seimo vadovas.

Jis primena, jog mūsų šalies pastangas šioje srityje teigiamai įvertino neseniai Lietuvoje viešėjęs Izraelio Prezidentas Šimonas Peresas (Shimon Peres). „Galiu tik geriausiais žodžiais atsiliepti apie Prezidentą ir tikiu, kad mūsų bendras siekis – toliau stiprinti Lietuvos ir Izraelio santykius – bus sėkmingai įgyvendintas“, – tvirtina V. Gedvilas.

Seimo Pirmininko nuomone, istorija su rinktinės žaidėju tam nesutrukdys. „Deja, nuo pavienių kvailų poelgių niekas nėra apsaugotas. Tačiau jie jokiu būdu neatspindi visos visuomenės ir valstybės požiūrio bei suvokimo“, – konstatuoja V. Gedvilas.

 


Rašyti komentarą...
D
D.R.
2013-09-03 14:28:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškas idiotizmas. Kodėl aukščiausi valstybės asmenys komentuoja visokias nesąmones. Prakeikti idiotai !!!
Atsakyti
0

A
A
2013-09-03 15:00:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Krepsininkas pasizymejo savo kuprine kazkokiu simboliu ,kad atskirti nuo kitu.Jei fotografas nebutu mates to momento kai rase tos svastikos isvis niekas neiziuretu. O dabar urm,seimo pirmininkas atsiprasineja zydu.Prie ko cia zydai isvis? Jis ka mosavo veliava su svastika kokiam zydu memoriale ir reke tegyvuoja nacistai? Nu blemba ,bent jau auksciausi pareigunai valstybes turekit nors kruopele sveiko proto ir savigarbos.
Atsakyti
0

L
LIETUVOS ŽEMĖ (referendumas)
2013-09-03 14:16:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Citata.
"Po kovo 11-osios, turbūt balandžio kažkur vidurį, buvo pirmą kartą siūloma keisti laikiną pagrindinį įstatymą ir leisti pirkti žemę užsieniečiams.
Šitą pasiūlymą išnešė į posėdį tuometinis aukščiausiosios tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis."
Signataras Rolandas Paulauskas.
Po Rolando Paulausko tokio pasakymo
Vytautas Landsbergis yra bemaž pats svarbiausias LIETUVOS pardavėjas,
LIETUVOS naikintojas.
Dabar konstitucija yra pakeista seime be tautos valios taip, kad LIETUVOS piliečiai neteko prigimtinės teisės į protėvių išsaugotą savą žemę, o sukčiai galės laisvai ją išparduoti užsieniečiams.
Referendumu stabdykim sukčių sumanytą LIETUVOS žemių išpardavinėjimą
užsieniečiams.
Dėl parašų rinkimo lapų kreiptis pas koordinatorius visoje LIETUVOJE,
va čia
zemesvardu.lt/kontaktai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų