Seimo narei Sejonienei – nurodymas atlyginti žalą dėl garbės ir orumo įžeidimo

Su konservatorių sąrašu į Seimą išrinktai medikei Jurgitai Sejonienei teismas yra nurodęs atlyginti žalą dėl garbės ir orumo įžeidimo, kai ji gydytoją homeopatą komentare internete pavadino šarlatanu, turinčiu problemų su psichine sveikata.

Apie tai trečiadienį pranešė naujienų portalas alfa.lt.

Vilniaus miesto apylinkės teismas pripažino, kad homeopatui Antanui Juškevičiui buvo padaryta neturtinė žala, ji įvertinta 300 eurų, tačiau jis tokį sprendimą apskundė Vilniaus apygardos teismui, siekdamas didesnės kompensacijos.

A. Januškevičius teismui nurodė, kad alternatyvios medicinos paslaugas teikia oficialiai, yra visateisis gydytojas homeopatas. J. Sejonienė portalui alfa.lt sakė mananti, kad veikla, kuria užsiima A. Januškevičius, yra neteisėta, o jos komentaras yra adekvatus.

Prieš tapdama Seimo nare J. Sejonienė buvo Lietuvos medikų sąjūdžio vadovo pavaduotoja. Į parlamentą ji išrinkta su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašu.


Rašyti komentarą...
M
Matas
2020-12-02 09:18:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai geros nuomonės ši boba apie save. Tik ir temoka kitus žeminti, o iš pačios lūpų kažkodėl protingos mintys nenuskamba.
Atsakyti
-2

:
:DDD
2020-12-02 19:35:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va va, tikras konservatoriaus snukis
Atsakyti
0

N
Na
2020-12-02 10:33:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na , pasipūtimas ir ir liežuvio nelaikymas kainuoja...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų