REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Parlamentarai tikina, jog su Seimui numatytais 74 mln institucija neišsivers, ir prašo dar 10 mln. litų, praneša LNK „Žinios“.

REKLAMA
REKLAMA

Seimo vicepirmininkės Virginijos Baltraitienės teigimu, gavęs 84 mln. Seimas galėtų funkcionuoti normaliai. „Nei kiek ne prabangiai ir ne per daug ištaigingai“, - tvirtino parlamentarė. Pasak jos, būtent tiek reikia, jog būtų galima vykdyti visas pagrindines funkcijas.

REKLAMA

"Darbietė" tvirtina, kad Seimas jau sumažino išlaidas – net turtui įsigyti (pavyzdžiui, jei sulūžtų kompiuteris) skiriama tik 40 tūkst., kuomet Vyriausybė tam numačiusi daugiau nei 2 mln., o Prezidentūra – daugiau nei 1 mln. litų.

Opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis pritarė, jog taupyti reikia, tačiau ne tokiu būdu. „Paliekant viską ir visas funkcijas, Seimui siūloma nuimti virš 50 proc. o kitoms institucijoms – kelis ar keliolika. Manau, kad yra tam tikra disproporcija.“, - tvirtino V. Mazuronis, siūlydamas sumažinti Seimo narių skaičių sumažinti perpus.

Seime yra užregistruota ir kitų siūlymų – pavyzdžiui, sumažinti parlamentarų skaičių iki 90-ties.Plačiau – LNK „Žiniose“


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų