Šeduva stebina Lietuvą: surengė rekordinę margučių žydėjimo šventę

Darželinukų sumanymas - kiekvieną pavasarį surengti margučių žydėjimo šventę. Beveik viso rajono šeimos ir darželio draugai puošia margučius, o prieš Velykas papuošia margučių medį.

Tiesa, daug sumanumo ir kantrybės tenka įdėti ir mamoms. Moterys ilgokai suka galvą, kaip primarginti kuo įvairesnių kiaušinių – kad ant Velykų medžio nebūtų dviejų vienodų žiedų.

,,Pridarėm, pridažėm. Džiaugiamės, kad yra tokia akcija atrakcija. Pernai gaminom keramikinius, šiemet su žvyneliais. Visa šeima pasėdėjom ir padirbom“, - džiaugiasi darželinuko mama.

Darželio direktorė sako, kad šią šventę – sukurti Velykų medį - sugalvojo ne šiaip. Vaikams tai ir pasaulio pažinimas, ir tradicijų mokymasis, pagaliau, santarvė šeimose.

Toks Velykų medis Šeduvoje pražysta jau šeštą kartą. Šis pavasaris ypatingas tuo, kad darželinukai darbavosi ne vieni. Susikvietė visus, kas tik norėjo dalyvauti. Draugų su margučiais sugužėjo, galima sakyti, iš visų pasaulio kampelių – nešini pintinėmis atėjo senelių globos namų gyventojai, gimnazistai, net iš Vokietijos atkeliavo pintinėlė su stručio kiaušiniais.

Plačiau - TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
N
NEKAS...
2016-03-22 10:51:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
KA CIA TIE REPORTAZAI-ATIDARYTI NEIMANOMA....PAZIURETI....
Atsakyti
0

V
VITA
2016-03-22 10:53:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau BALSA skaityt....kol foto paziuri vargsti...IS DIDELIO RASTO ISEJE IS KRASTO...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų