SEB atidėjo paskolas daugiau kaip 1,3 tūkst. privačių klientų

SEB bankas dėl koronaviruso epidemijos jau atidėjo paskolas daugiau kaip 1,3 tūkst. klientų. Didžiausia dalis – apie 70 proc. – priimtų sprendimų yra dėl būsto paskolų, pranešė bankas. 

Remiantis laikinu kredito įsipareigojimų moratoriumu privatiems SEB banko klientams būsto paskolų mokėjimas gali būti atidedamas iki metų, lizingo ir vartojimo paskolų – iki pusmečio.

„Pastebime, kad šiuo metu dalis klientų, nors ir susidūrę su finansiniais sunkumais, pirmiausia naudoja savo juodai dienai sukauptus pinigus prieš rinkdamiesi sumažinti išlaidas būstui atidedant paskolų grąžinimą. Kiek klientų ateityje naudosis šia pagalba, stipriai priklausys nuo to, kaip laisvėjant karantino sąlygoms ant kojų stosis šalies ekonomika“, – pranešime sako SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė. 

Šiuo metu SEB bankas jau yra priėmęs sprendimus dėl daugiau kaip 900 būsto paskolų ir beveik 400 vartojimo kreditų ar lizingo pertvarkymo privatiems klientams. Atidėtų būsto paskolų suma siekia 52 mln. eurų. 

Anot S.Gutauskaitės-Bubnelienės, į banką dėl paskolos ar lizingo grąžinimo atidėjimo svarbu kreiptis kuo anksčiau, nelaukiant, kol ims kauptis skolos. Prašymą atidėti mokėjimą galima pateikti interneto banke, o sprendimas priimamas per 1-2 darbo dienas.

Atidėjus paskolos ar lizingo įmokų mokėjimą gyventojai turi dengti palūkanas. Atidedant įmokų mokėjimą ir nekeičiant kitų paskolos sąlygų palūkanų marža nėra peržiūrima. Sutarties keitimo mokestis šiuo metu nėra taikomas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų