Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Netoli Skuodo policija rado du vaikus, užkastus prie šiltnamio. Mergina prisipažino gimdžiusi kasmet. Šiandien jos vyras sako nepastebėjęs, kad jo žmona nėščia dvejus metus iš eilės.

Netoli Skuodo policija rado du vaikus, užkastus prie šiltnamio. Mergina prisipažino gimdžiusi kasmet. Šiandien jos vyras sako nepastebėjęs, kad jo žmona nėščia dvejus metus iš eilės.

REKLAMA

„Čia siaubo filmas, jeigu ji taip padarė“, - nuo minties net nusipurtė Almos (moters vardas pakeistas) kaimynas Jeronimas.

Tiesiai virš šio vyro buto gyvenanti 35 metų moteris su savo vyru augina 6 vaikus. Svarbiausios jų pajamos – pašalpos. Kaimynai dievagojasi, kad pastaruosius mėnesius Almos nematė nei girtuokliaujančios, nei nėščios.

„Mes esame šoke. Šoke“, - sako Almos draugė Danguolė. Moteris pasakoja, jog dabar šešių vaikų motina verkia ir gaili savęs bei atžalų. „Žinot, dar yra šeši vaikai. Ir ji pergyvena, ir vyras pergyvena“, - pridūrė susigraudinusi moteris.

Ne vieną, o net du vaikelius, gimusius pamečiui, vieną po kito Alma prie šiltnamio tiesiog užkasė.

Moteris nėra sulaikyta, ji vis dar gyvena savo namuose, tačiau durų žurnalistams neatidaro.

„Ji labai norėjo sūnaus“, - pasakoja Danguolė. Pirmasis palaidotas vaikas buvo berniukas, antra – mergytė. „Šėtonas jai užrišo akis labai smarkiai“, - sako moteris.

REKLAMA

Ši siaubinga istorija dienos šviesą išvydo tada, kai Skuodo seniūnijoje suskambo telefonas ir seniūnė išgirdo baisiausią anoniminį pranešimą. Kaip ji pati sako, „baisiausią signalą“. Ji pasakoja, jog, metusi darbus, šoko į automobilį ir pasuko į Almos namus. Anonimas pranešė, kad čia gyvenanti, į socialinės rizikos sąrašą įrašyta Alma, apie kurios nėštumą niekas nežinojo, namuose vonioje pagimdė kūdikį, bet iki šiol to vaiko niekas nematė.

Seniūnė įkalbėjo Almą pasirodytų moterų gydytojai, kad ji tartų savo žodį, apžiūrėjusi Almą.

„Nuvažiavome į vietą, ji buvo namuose. Sakau „važiuojam pas gydytoją, pasitikrinti reikės“. Ir važiuojant mašinoje ji prisipažino“, - prabilo seniūnė Viliutė Jautakienė. Seniūnė jos paprašė pasakyti visą teisybę. Tuomet Alma ir prabilo atvirai: „aš tai padariau, pagimdžiau. Naktį man prasidėjo sąrėmiai, aš prisileidau vonią karšto vandens ir aš pagimdžiau vonioje kūdikį. Nežinau, ar jis buvo gyvas, ar ne“, - Almos žodžius prisimena V. Jautakienė.

REKLAMA
REKLAMA

Tada seniūnė sako sustojusi ir paklaususi, kur važiuoti – į polikliniką ar policiją. Pareigūnams Alma papasakojo, kas vyko čia, jos namuose. Esą tai nelaimingas atsitikimas, vaikas gimė negyvas, ji jo nežudžiusi. Neva tik paliko jį vonioje, o kitą rytą užkasė.

„Įstatymas neleidžia jų sterilizuoti, bet reikėtų“, - apie savo vaikus galinčias nužudyti moteris sakė seniūnė. Alma tokia tikrai ne viena – ką gerai žino ir policijos pareigūnai, tąsyk pasirodę prie šiltnamio.

Alma tvirtina nežudžiusi savo gimusių vaikų, tik užkasusi prie šiltnamio. O vos policijos pareigūnai, užfiksavę šį nusikaltimą, išvažiavo, gavo skubiai grįžti atgal. Vienas kaimynų pastebėjo Almą vėl kasinėjančią netoliese šiltnamio. Paaiškėjo, kad tai – dar vienas moters prieš metus pagimdytas kūdikis.

„Akyse pasidarė tamsu, nutirpo kojos, pati už vairo buvau“, - lemtingą naktį prisiminė V. Jautakienė, niekaip negalėjusi suvokti, kaip visa tai galėjo įvykti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų