Savaitgalio orai: žiema kiek aprimo, pūgos grįš pirmadienį

Orus Europoje dabar lems daugiausia žemo slėgio sūkuriai. Vienas jų bus visai netoli Lietuvos. Ciklonai lems labai nevienodą debesuotumą. Į rytus nuo Baltijos vyraus debesuotas dangus, bet su pragiedruliais.

Šeštadienį dieną kai kur pasitaikys nedideli snygiukai, bet iš tiesų dangaus šviesis bus nemažas.

Šaltis naktį priklausys nuo pragiedrulių. Kur bus debesuota, numatomi 3–6 laipsniai šalčio, bet kur pragiedrės, gali atšalti ir iki 10–11 laipsnių šalčio. Rytoj dieną vyraus 1–3 laipsniai šalčio, bet pajūryje, pamario krašte gali būti iki 2 šilumos.

„Kitaip tariant, šeštadienį bus rami nešalta žiema. Šiąnakt pasnyguriuos šalies šiaurės rytuose, kitur tikimybė nedidelė, šeštadienį kai kur pasitaikys nedideli snygiukai, bet iš tiesų vyraus šviesus dangus, galimi pragiedruliai“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija. 

Sekmadienio naktį pasnyguriuos vos kai kur, dieną daug kur, bet ir vėl negausiai. Sustiprės vėjas, todėl gali pustyti. Oras naktį šals iki 5–8, pragiedrėjus iki 10–12 laipsnių šalčio, dieną vyraus 1–3 laipsniai šalčio, prie jūros iki 1 šilumos. Pirmadienį vėl pasnigs, o dėl sustiprėjusio pietvakarių vėjo kai kur pustys ar kils pūga.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis bus žiema kaip žiema – su negausiu sniegu ir ne per šalta“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų