Savaitgalio orai dar vis lepins – lietus pasirodys, tačiau tik dviejuose miestuose

Savaitgalio orai išties nustebins – dienos bus šiltos ir saulėtos.  Tačiau vieną savaitgalio dieną sulauksime ir lietaus, tiesa, trumpalaikio.

Šeštadienio rytą visi storesni debesys nuo Lietuvos pakrančių nutols. Vyraus menkai debesuoti orai, bus daug saulės, lietaus tikimybė tokia menka, kad į ją galima nekreipti dėmesio. Vėjas nepastovios krypties, silpnas.

Kitaip tariant, pirmoji savaitgalio diena bus išties puiki. Diena bus šviesi, saulėta, lietaus tikimybė labai menka. Vėjas visą parą silpnas arba ir visai jokio. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 6–8, prie pat jūros apie 15 laipsnių, dieną šils iki 20–22 šilumos.

Sekmadienį didės ciklono įtaka. Dėl jos naktį vietomis, dieną daug kur pasirodys neilgai trunkantis ir nelabai gausus lietus. Nupraus ir tiek. Naktį atvės iki 12–14, dieną šils iki 22–24 laipsnių, vakaruose, prie jūros bus apie 19 – 20. Lietus daugiausia pasirodys Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Palis ir pirmadienį – naktį vietomis, dieną tik kai kur. Bus dar šilčiau: naktį atvės iki 14–16, dieną oras šils iki 24–26 laipsnių šilumos, Pietų Lietuvoje gali būti ir dar kokiu laipsniu šilčiau. Kitą savaitę šiluma laipsniškai atslūgs.


Rašyti komentarą...
B
BRIMA
2019-09-07 13:33:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar neišeik,gražuole vasara bus be tavęs labai nuobodu. Sugrįžki,pasivertus saulės ašara, Kitaip vadinama dar-„bobų”.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų