Savaitgalį apgręžta per 1,2 tūkst. automobilių, dėl karantino pažeidimų nubausti 463 žmonės

Savaitgalį užtikrinant judėjimo tarp savivaldybių kontrolę patikros postuose iš viso apgręžta daugiau nei 1,2 tūkst. automobilių, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. 

Klaipėdos apskrities policija pirmadienį pranešė per savaitgalį patikrinusi daugiau kaip 13 tūkst. automobilių, 132 neįleidusi bei užfiksavusi 92 įvairaus pobūdžio pažeidimus. Beveik pusė visų pažeidimų – 45 – buvo nustatyti Palangoje.

Pasak R. Matonio, per šeštadienį ir sekmadienį šalies policijos pareigūnai surašė 463 protokolus už karantino reikalavimų pažeidimus, 107 žmonės bausti būtent už judėjimo reikalavimų nepaisymą. 

„Daugiausiai yra už tuos daugiau negu vieno ūkio kontaktus – surašyti 336 protokolai“, – sakė Policijos departamento atstovas. 

Jo teigimu, 14 žmonių taip pat buvo nubausti dėl apsauginių kaukių nedėvėjimo. 

Judėjimo kontrolė tarp savivaldybių vykdoma nuo gruodžio vidurio, kai dėl spartaus koronaviruso plitimo buvo sugriežtintas lapkričio pradžioje įvestas karantino režimas. Dabartiniai ribojimai galioja iki sausio pabaigos, tačiau Vyriausybė pirmadienį rinksis juos aptarti ir peržiūrėti. 

Nuo ministrų kabineto sprendimų priklauso ir tolimesnis policijos darbas. 

„Šiandien Vyriausybė svarstys ribojimų pakeitimus, priklauso kokie bus tie sprendimai, tai mes ir savo darbą taip organizuosim“, – pirmadienį sakė R. Matonis. 

Užtikrinti judėjimo ribojimus policijai padeda pasieniečiai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, šauliai. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų