REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Pavasariški orai savaitgalį pakvietė gyventojus laukan: Kauno ir Vilniaus gatvės knibždėte knibždėjo (nuotr. Fotodiena.lt)

Sinoptikai praneša, kad į Lietuvą žengs malonūs orai. Bus saulėta ir nelis, o termometrų stulpeliai šoktelės iki 20 laipsnių šilumos.

16

Sinoptikai praneša, kad į Lietuvą žengs malonūs orai. Bus saulėta ir nelis, o termometrų stulpeliai šoktelės iki 20 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Rytoj šalyje dominuojanti žemo slėgio sritis atneš gražius orus. Nelis, bus saulėta. Savaitės pradžia tikrai džiugins, o temperatūra dieną vyraus apie 20 laipsnių šilumos.

Panašiai ir visoje Europoje. Tiesa, Ispanijai šiandien smogęs karštis atslūgs, jis taps lengvesnis ir malonesnis. Karšta bus Italijoje ir ties Graikija.

Rytoj Barselonoje 22 šilumos. Romoje net 30 laipsnių. Berlyne šils iki 22 laipsnių. Minske 17 laipsnių šiluma. Kyjive taip pat. Apie Baltijos jūrą vyraus 20 laipsnių šiluma.

Naktį galimi krituliai, bet diena bus šviesi

Mūsų šalyje šią naktį kai kur negausiai gali palynoti pietiniuose šalies taškuose. Tiek ir bus kritulių. Naktį vyraus 10 laipsnių šiluma. Rytojaus diena šviesi, saulėta. Lietaus tikimybė labai menka. Šils iki dvidešimties.

REKLAMA
REKLAMA

Rytoj Klaipėdoje dieną 17 laipsnių. Šiauliuose 19, Panevėžyje šils iki 20, Utenoje 17 laipsnių šilumos. Kaune, Vilniuje laukia 20, Varėnoje, Druskininkuose 18 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Kitomis naujos savaitės dienomis dar šilčiau. Vilniuje 22 Kaune, Klaipėdoje termometrų stulpeliai šoktels iki 23. Trečiadienį prognozuojamas didesnis debesuotumas. Vilniuje, Kaune 22 laipsniai šilumos. Klaipėdoje lietus ir 15.

Panašu, kad vasaros orai vis dar rodo kaprizus. Ir temperatūra labai nestabili. Na, bent jau artimiausiomis dienomis tikrai bus šilta – pasidžiaukime. Ir pasigrožėkime jūsų užfiksuotomis gamtos akimirkomis, už kurias labai dėkojame. Netrukus eteryje „Lietuvos talentai“. Smagaus žiūrėjimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų