Saulius Skvernelis ragina G.Kildišienę: visuomenei turi būti atsakyta į klausimą

Premjeras Saulius Skvernelis ragina Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovę Gretą Kildišienę paviešinti lizingo sutartį su „Agrokoncernu“, kurią sudarė jos neįvardijamas giminaitis.

„Visuomenei šiandien pat turi būti pateiktos sutartys, kur matytųsi, jog tai yra pagal tuo metu galiojančius teisės aktus atliktos procedūros. Yra sutartis, ir, aišku, galbūt ji turi būti nuasmeninta - jokio skirtumo nėra. Svarbiausia, kad sutartis yra, kad buvo išperkamoji nuoma, kad buvo mokamos visos įmokos, kurios priklauso, kad buvo mokama labai aiškiai, galbūt pateikiant ir pavedimų kopijas. Tai turi būti nedelsiant padaryta, visuomenei būtų atsakyta į klausimą, ar tai nėra apsimestinis sandoris“, - žurnalistams Vyriausybėje trečiadienį sakė S.Skvernelis.

„Aš tikrai nevertinu aplinkybių, kas, kaip, dėl ko, dėl kokių priežasčių, ar asmeninių, ar šeimyninių. Bet faktas tas, kad istorija pradėjo kenkti valstybei ir atsakymai turi būti duoti“, - pridūrė jis.

Anot jo, sutartį paviešinti turėtų pati G.Kildišienė.

Premjeras taip pat sako, kad parlamentarė turėtų nutraukti visus „turtinius santykius“ su LVŽS vadovo Ramūno Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“. Jis pripažįsta, kad parlamentarės pažadas, jog viešai neįvardijamas giminaitis turėtų nutraukti lizingo sutartį, „yra pavėluotas“.

REKLAMA

Klausiamas apie G.Kildišienės santykius su R.Karbauskiu, jis sako nepastebėjęs jokio jų išskirtinio bendravimo, taip pat sako nesidomėjęs ir politikės karjeros partijoje peripetijomis, kadangi pats nėra partijos narys.

„Aš tikrai nenoriu lįsti į žmonių asmeninius gyvenimus ir nemanau, kad tai yra valstybės reikalas, kas su kuo draugauja ar simpatizuoja, jeigu taip yra“, - žurnalistams sakė S.Skvernelis.

Savaitgalį R.Karbauskis patvirtino, kad G.Kildišienė naudojasi jo valdomo „Agrokoncerno“ automobiliu. Tiek G. Kildišienė, tiek R.Karbauskis tvirtina, kad automobilio išperkamosios nuomos sutartis sudaryta su artimu politikės giminaičiu, kuris jai leidžia naudotis transporto priemone, tačiau neatskleidžia, kas šis giminaitis. Neoficialiomis BNS šaltinių žiniomis, automobilį lizingu išsiperka G. Kildišienės motina.


Rašyti komentarą...
a
algkem
2017-01-18 19:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei pasitvirtins, kad ji artimai draugauja su Karbauskiu tai etikos komisija turi kelti klausima del Karbauskio seimos ardymo. Juk jis taip seima myli ir gerbia, kad ziemos metu ji randasi kur silta. O cia jis sildosi seime.
Atsakyti
0

a
aha
2017-01-18 20:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
vargšai šunauja, niekaip negali atlikti zadanijos užloti Karbauskį. Reikia paskelbti, kad tam, kas ras Karbauskio meilužę, bus įteikta 10 000 premija. Manau, keli šimtai pasiskelbtų, kad jos būtent ir yra.
Atsakyti
0

j
juo juo juo
2017-01-19 05:21:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man atrodo, kad Skvernelio šeimininkai kaip tik ir pučia skandalą prieš Karbauskį. Liks tik Skvernelis, o "saldafoną" lengva valdyti. Atleiskite jei ką, kad VSD vadovo Jauniškio pareklamuotas TV serialas "Homeland" asociacijų sukėlė ir galimų atitikimų nurodė. :)
Baubia, staugia Skvernelis dėl pvm'ų, bet šalies galimybės mažėja dėl emigracijos. O viena didžiausių jos bangų 2012m. kaip tik ir buvo sukelta ne be Skvernelio pastangų po Garliavos šturmo. Tarsi nori policijai atlyginimus didinti generolas, kuris visą gyvenimą gyveno kitų sąskaita, nors jau ir vėl aišku, kad patruliams atlygis kils mažiausiai. O kabinetiniai ką gero nuveikė? Nesugeba rasti Venckienės per tiek metų, arba JAV atsisako ją išduoti, nors atgrasymo pajėgas JAV į Lietuvą gana noriai siunčia? Tai kaip čia dabar išeina?
Ir vėl dabar visi visi visi kalti, tik ne garbėtroškos-sociopatai parketiniai generolai ir sumanūs veidmainiai jų šeimininkai. Iškart buvo aišku, kad Skvernelis buvo prasčiausia kandidatūra iš įmanomų, kvepėjusių nekompetenijos sukeltomis problemomis visai šaliai ir Karbauskio nukirsdinimas Skverneliui nei proto, nei kompetencijos neįkrės. Gausis "nepakeičiamųjų" socdemų sugrįžimas ir paskutinė vinis į Lietuvos karstą. Kur buvo atsakomybės jausmas tada?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų