Saulius Skvernelis deda į savo komandą daug vilčių

Paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis sako esąs patenkintas suburta ministrų komanda ir viliasi, kad jai pavyks dirbti sutelktai.

„Kol kas tikrai komanda patenkintas. O kaip ji dirbs, parodys realūs darbai. Tikiuosi, kad šita Vyriausybė tikrai dirbs kaip viena Vyriausybė, kaip vienas kabinetas ir darbų laukia labai daug“, – antradienį žurnalistams sakė jis.

S.Skvernelis teigė tikėjęsis, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė patvirtins visus jo teiktus kandidatus.

„Buvo teikiamos tokios kandidatūros, kurios tikrai leido daryti prielaidą, kad bus visi (paskirti)“, – sakė jis.

Paskirtasis premjeras tvirtino sieksiąs, kad tarp Ministrų kabineto narių vyrautų pasitikėjimas.

„Visą laiką stengiuosi tai padaryti, kad žmonės jaustųsi turintys tvirtą ir mano paramą, kad mus sietų labai aiškus, betarpiškas bendravimas, pasitikėjimas. Visą laiką vertinu žmonių sąžiningumą ir pasitikėjimą tol, kol jie nepaveda“, – sakė S.Skvernelis.

Jis teigė, kad kitą savaitę Seimui turėtų būti pateikta Vyriausybės programa. Pirminiais skaičiavimas, gruodžio 13 dieną ją patvirtinus, ministrai prisiektų ir pradėtų eiti pareigas.

REKLAMA

S.Skvernelio teigimu, nors viceministrus rinksis ministrai, visų jų kandidatūros turės būti derinamos su Vyriausybės vadovu.

Antradienį prezidentė D.Grybauskaitė patvirtino S.Skvernelio teiktą Ministrų kabinetą. Jame dirbs 11 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei 3 socialdemokratų pasiūlyti kandidatai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų