Santaros klinikose užpildyti visi COVID-19 pacientams gydyti skirti skyriai

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose užpildyti visi COVID-19 pacientams gydyti skirti skyriai, šeštadienį pranešė gydymo įstaiga.

„Užpildyti visi COVID-19 pacientų gydymui skirti skyriai. Dėl pacientų srautų vyksta nuolatinis bendradarbiavimas su kitomis ligoninėmis – Vilniaus miesto klinikine, Alytaus, Ukmergės, M. Marcinkevičiaus ligoninėmis“, – teigiama pranešime.

Į Vilniaus miesto klinikinę ligoninę iš Santaros klinikų nuo penktadienio pervežami sergantieji koronavirusu. Šeštadienį ten perkelti 35 pacientai.

Anot pranešimo, atlaisvintas dar vienas skyrius klinikų Pediatrijos korpuse. Čia COVID-19 pacientams skirta 20 vietų.

Visos jų turi deguonies prieigą. Patekti į skyrių galima per atskirą įėjimą į korpusą.

„Pacientų kelias į skyrių epidemiologiškai saugus. Suformuota atskira medikų komanda, o skyrius aprūpintas visomis reikalingomis priemonėmis bei vaistais“, – tvirtina klinikos.

Kadangi smarkiai padaugėjo užsikrėtusiųjų, Santaros klinikų infekcinių ligų Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje pacientams tenka palaukti. Klinikų administracija pataria  atvykstant rinktis šiltesnę aprangą ir pasiimti šiltos arbatos.

Šeštadienį Santaros klinikose gydomi 96 COVID-19 liga sergantys pacientai, iš jų aštuoni – Reanimacijos-intensyviosios pagalbos skyriuje.

Klinikose koronavirusinė infekcija diagnozuota 47 medikams, dėl kontaktų izoliavęsi 56 darbuotojai.


Rašyti komentarą...
.
....
2020-10-31 17:02:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu teisingai, uztad kad nera tvarkos virusas nesnaudzia o kiti tik rankomis skėsčioja. Nu ir turime problema. Per tuos naktinius klubus krie prisigere sokinejo vienas prie kito ir nesilaike tvarkos. Dziaukimes dabar kuriems viskas nusišfilpt yra. Durniu laivas ir tiek, normalus zmones kencia per tokius bukaprocius
Atsakyti
-5

M
Medikė
2020-10-31 18:09:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Erika jeigu nežinai tai nesąmonių nerašyk, kad ligoninės tuščios.
Atsakyti
-1

S
SAIGA
2020-10-31 22:29:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Erika,nueik i ligonine-ir pamatysi,netuscios,nezinai ,kiek vaiku guli su deguonimi,o trecdalis moksleiviu reniamacijoje.Toks sutarimas,kad neskelbti,nes ...tevaI ISPROTES.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų