S. Skvernelis apie mokesčių reformą: pajusime, kai gausime atlyginimus

Premjeras Saulius Skvernelis sako, jog mokesčių reformos naudą šalies gyventojai pajus kitų metų pradžioje.

„Kalbant apie dabartinę mokesčių reformą, tai rezultatą pajusime 2019 metų sausio mėnesį, kai gausime atlyginimus“, – interviu Žinių radijui ketvirtadienį sakė premjeras.

Anot jo, mokesčių reforma labiausiai pasijus per didėsiančius atlyginimus.

„Tie atlyginimai bus didesni. Šiuo atveju kalbu apie vidutinę klasę, žmones uždirbančius iki dviejų vidutinių darbo užmokesčių, turinčius vaikų ir taip toliau. Ilgalaikėje perspektyvoje su šia reforma turėtume tapti konkurencingiausi šiame regione“, – tvirtino Vyriausybės vadovas.

Praėjusią savaitę priimta mokesčių reforma numato su darbo santykiais susijusius mokesčius konsoliduoti darbuotojo pusėje, įvesti 20 ir 27 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifus, padidinti neapmokestinamųjų pajamų dydį (NPD) ir išplėsti jo taikymo ribas.

 

 


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2018-07-05 09:36:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net negaliu skaityti straipsnio... Prideda prie ubagiškos algos 5 Eur ir giriasi, o mokesčiai pakyla gerokai daugiau. Iki Euro įvedimo mokėjau žemės mokesčio 27 litus, dabar moku tiek Eurų. O alga nekyla. Teigia, kad atostoginių skaičiuojami kaip vidutinė paskutinių mėnesių alga. Esu pedagogė ir gaunu "į rankas" 550 Eur. Atostoginių už 2 mėnesius negavau nė 1000 Eur. Kaip suprasti? Ar mano, kad mums tik reikalavimus reikia didinti, o mokėti grašius?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų