Rašyti komentarą...
Valstybėje gyvena du trečdaliai ubagų gaunančių minimumą negali būti nei kalbos apie sveikatos sistemos perleidimą privatininkams. Ir privačių gydytojų turi būti pagal galinčių juos įpirkti skaičių. Jei privačiomis klinikomis gali naudotis 5% gyventojų reiškia ir privačių gydytojų turi būti ne daugiau 5%. Tegul jie dirba tada privačiai bet tik privačiai.
Taigi ir dabar ten tuščia ,bet turbūt dar kažkam mažą.
Cia lietuva cia jau gydyt nereikia tapom denokratiska amerikos kolonija!
Dabartiniu laikotarpiu *pokovidiniu*--- skęstančiųjų gelbėjimas - pačių skęstančiųjų reikalas. "TIKIU MOKSLU".
Gydytojų darbas tapo baisus. Ligos istorijose prirašyta kad pulpavo, čiupinėjo, matavo...per ilgaaulius matė sutinusį čiurną ir pan. odar prierašas kad už melagingus parodymus atsakingas ligonis. Kai tuo tarpu asmuo kreipėsi dėl recepto išrašymo. 5 min seselė išrašė, o gydytoja visą laiką praplepėjo telefonu ir net nepaklausė kaip jautiesi. Taip ir gaunasi tušti koridoriai or ilgos eilės. Reikia pirmiau tvarką padaryti šeimos gydytjų kabinetuose kad nebūtų prirašinėjimų.
@XX Prirasinedami jie gauna pinigus ir tuo pačiu apsidraudzia kad tipo dirba. O turėtų iškelti bylas už dokumentų klastojima
Gydytojų trūksta,apmokėjimas menkas,jauni daktarai išvažiuoja arba dirba privačiose įstaigose, nes ten moka daugiau, kokias dar pertvarkas sugalvos,kad baisu darosi.
@Audra Apmokėjimas menkas? Kodėl nesakau kad kasininkės ar darbininko menkas kai gauna minimumą? Yra gydytojų kur ir po 10000 susirenka po 5 ar 8 etatus turėdami kuriuose nei vienam nedirba kaip priklauso. Ar pas juos parą kokia 50 ar 60 valandų? Kad spėtų visuose etatuose dirbti. Gal rezidentai ir mažai gauna bet virš tūkstančio tai tikrai.
@Sakai tai padalink 10 000 iš 8 ir pamėginkit pats taip padirbti bent pusmetį. Įtariu, nenorėsi pinigų, tik ramybės ir išsimiegoti savo lovoje. O tie, kurie 10000 gauna už nedirbimą, matyt dalį tos sumos atiduoda gydymo įstaigos vadovams už leidimą nedirbti , kiek priklauso
@abejoju Aš dirbu darbininkų tai man būtų kaip tik gerai jei turėčiau galimybę dirbti po valandą 8 darbuose už 8 minimumus. Tu čia neburk man kad gydytojas 8 darbuose dirba po 8 valandas. Pas jį para yra 64 valandos darbui ir 8 poilsiui?
@Laisvai galiu tai ir nedirba po 8, dirba kiek leidžia įstatymas
@abejoju Gerai ir man kad galėčiau "dirbti" aštuoniuose etatuose. Galėčiau ir didesnė pusė sumos atiduoti. Bet deje aš darbininkas po vieno etato sunku kojas namo kilnoti.
Pasipelnys ponai valdzioj ,o gal prieis prie to paties sovietinio kurpalio? Dabar vaikas be nosies tarp dvieju aukliu..(valstybinis ir privatus gydymas)
@Petras - ? Koks dar "privatus", jei apmoka - valstybė?! Nors jau reikalavimai "privačiam kabinetui" - gydyti ne miegamajame... Poliklinikos nereikalingos. Panevėžio modelis - išnuomoti palatas "privačiai"... Šlykštus pasityčiojimas iš valstybinės medicinos...
@Vidmantas Dabar labiausiai pelnosi privat odontologai. Gi, jiems apmoka ligonių kasa ir dar patys išreikalauja iš žmogaus. Bjauru.
As kreipiuosi I vyriausybe.Kaip jums negeda kodel taip nekenciate tu kurie Jus islaiko,nusileiskite is Olimpo ,
Juos reik išginti iš Lietuvos
Juos reik išginti iš Lietuvos
Ne tik iš priėmimo skyriu. Daug mažiau vargo būtu ministerijai. Kaip sakė Stalinas, yra žmogus - yra problema, nėra žmogaus - nėra problemos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų