Panevėžio teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnai Rokiškio rajone, kelyje Panevėžys-Daugpilis, sulaikė 116 dėžių kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - daugiau kaip 380 tūkst. litų.

Pasak Panevėžio teritorinės muitinės atstovo spaudai, savaitgalį pareigūnai patikrinti sustabdė Lietuvoje registruotą krovininį automobilį "Renault Magnum" su puspriekabe šaldytuvu "Van Hool", kurį vairavo lietuvis S. M.

Šaldytuvas buvo tuščias, tačiau tankio matuokliu patikrinus puspriekabės lubas ir grindis kilo įtarimų, kad gali būti neteisėtai gabenamos cigaretės. Detaliam patikrinimui vilkikas su puspriekabe buvo pristatytas į centralizuotą F tipo muitinės sandėlį. Tikrinimo metu puspriekabės lubose ir grindyse įrengtose slėptuvėse rasta 1 161 480 vnt. cigarečių "Saint George Lights" su Rusijos Federacijos akcizo ženklais.

Cigaretės, transporto priemonė ir vairuotojas sulaikyti. Muitinės kriminalinėje tarnyboje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pažeidėjui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų.


Rašyti komentarą...
T
Tenkešas
2010-03-08 15:43:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išradingi tie kontrabandininkai. O kiek jų pavyksta apmulkinti mūsų muitininkus ir pasieniečius?
Atsakyti
0

V
Vv
2010-03-09 07:39:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
As nesuprantu vieno dalyko, kam sunaikinti visa tabaka kuria randa kontrabanda? Milijonai ismetami, padarytu valstybe kioskeli ir pardavynetu uz puse kainos, ir zmogui gerai ir i biudzeta papildomi milijonai. O dabar viska kaip visada sudegint :/ durniai
Atsakyti
0

t
ttt
2010-03-09 12:36:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip kam . tarkim vez kontrobanda ir sakis nusipirkau is tokios parduotuves kur tu siulai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų