„Rimi“ darbuotojui Kaune – Covid-19, trys kontaktą turėję kolegos dirbo visą savaitę

Neeilinė situacija Kaune – tik po savaitės pasitvirtino koronaviruso atvejis vienam autobusų stotyje įsikūrusios parduotuvės „Rimi“ darbuotojui.

Blogai besijaučiantis asmuo buvo atėjęs į darbą kovo 21-ąją, jame praleido apie 20 minučių, tačiau per tą laiką turėjo artimesnį kontaktą net su keturiais žmonėmis.

Trys iš jų – tos pačios „Rimi“ parduotuvės darbuotojai, kurie buvo izoliuoti tik kovo 28 d., kai pasitvirtino įtarimai dėl Covid-19 jų kolegai.

Tai reiškia, kad kiek daugiau kaip savaitę artimą kontaktą su užsikrėtusiuoju turėję žmonės toliau dirbo parduotuvėje.

(117 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusas plinta Lietuvoje

„Rimi“ Viešųjų ryšių vadovė Renata Keršienė patvirtino, kad kontaktą turėję darbuotojai dirbo toliau, nes nebuvo įtarimų, jog namo išleistas asmuo galėtų sirgti koronavirusu:

„Susirgęs darbuotojas tyrimą dėl koronaviruso pasidarė praėjusį penktadienį, jau kitą dieną sulaukėme rezultato. Visus veiksmus derinome su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, vadovaujantis jų taisyklėmis. Tik sulaukę patvirtinimo, iškart ėmėmės visų reikalingų veiksmų.“

Dezinfekavo patalpas

„Kovo 28 d., apie 10 val., „Rimi“, esančios Kauno autobusų stotyje, informavo, jog vienam darbuotojui nustatytas COVID-19 virusas. Prieš daugiau nei savaitę, kovo 21 d., jis paskutinį kartą buvo atėjęs į darbą ir po 20 minučių išleistas namo.

Tai žinodami, nedelsdami uždarėme parduotuvę. Siekiant išvengti bet kokios galimos rizikos, tuo pačiu pilnai dezinfekcijai uždaryta ir visa Kauno autobusų stotis“, – pasakojo „Rimi“ Viešųjų ryšių vadovė Renata Keršienė.

Patvirtina, kad operatyviai buvo surinkta informacija apie galimus darbuotojo artimus kontaktus su kolegomis: „Su visais tokį kontaktą turėjusiais, jei jie parduotuvės uždarymo metu nedirbo, taip pat – partneriais susisiekta asmeniškai. Nustatyti trys „Rimi“ ir vienas valymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojas, galimai turėję artimesnį kontaktą su susirgusiuoju – jie visi saviizoliavosi, jų paprašyta elgtis griežtai pagal sveikatos apsaugos institucijų nurodymus.“

REKLAMA

Derinant visus veiksmus su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir atlikus pilną Kauno stoties bei „Rimi“ dezinfekciją, pastatas vėl atidarytas sekmadienio rytą. „Rimi“ nuolat palaiko ryšį su virusu užsikrėtusiu darbuotoju, taip pat – artimą kontaktą su juo per pastarąsias 14 d. turėjusiais kolegomis.

Veikla nesutriko

Kauno autobusų stoties vadovė Laima Pakusienė pabrėžė, kad po nustatyto koronaviruso atvejo buvo atlikta viso pastato dezinfekcija.

„Šiuo metu daugiausia važinėja vietinio susisiekimo autobusai. Tarpmiestinių reisų likę labai nedaug, jie išdėlioti tam tikru laiku. Tad niekas nepatyrė jokių nepatogumų. Autobusai išvažiavo kaip numatyta“, – situaciją trumpai pakomentavo L. Pakusienė.


Rašyti komentarą...
A
Ar tikrai?
2020-03-30 16:20:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiek dirbo užsikrėtęs jaunuolis, kodėl niekas nesiaiškina. Tikėtina, kad ir jis dirbo tol, kol susirgo. Man keista, kad pardavėjai dirba be apsauginių kaukių, juk turi tiesioginį kontaktą su kosinčiais pirkėjais. Vienoje Rimi parduotuvėje teko matyti kaip vienas vyras stipriai kosėjo ant prekių net negalvodamas užsidengti veido, aišku, kad buvo be apsauginės kaukės.
Atsakyti
-1

O
Oi oi
2020-03-30 16:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na vat jokio supratimo zmones gi atsitokekit pagaliau kiek dar uzkrete oi oi kokiu baudu reikia
Atsakyti
0

L
Linas
2020-03-30 17:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurioja cia rimi taip?kolegos tai kolegos,o kodel niekas nesidomi kiek pirkeju su juo susidure
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų