„Regitroje“ darbas atnaujinamas Atnaujinta

Šį penktadienį „Regitroje“ vairuotojams teko šioks toks išbandymas, nes dėl fizinio gedimo Vidaus reikalų ministerijoje neveikė policijos tvarkomas Administracinių teisės aktų pažeidimų registras. Šiuo metu įmonės atstovai praneša, kad viskas jau veikia kaip įprastai.

30

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad artimiausi mėnesiai vairuotojams labai svarbūs. Senieji popieriniai vairuotojo pažymėjimai, kuriuose nenurodyta jų galiojimo pabaiga, baigs galioti 2017 m. vasario 3 d. Dalis vairuotojų Lietuvoje netrukus gali susidurti su problemomis.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dar nenutirpęs sniegas

Kaip naujienų portalą informavo „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas, per mėnesį įmonė pajėgi pakeisti tik 30 tūkstančių pažymėjimų. Tai reiškia, kad to padaryti jau nebepavyks 75 tūkstančiams vairuotojų. Ir tai tik geriausiu atveju. 

Naują vairuotojo pažymėjimą galima užsisakyti bet kuriame vairuotojo pažymėjimus išduodančiame „Regitros“ padalinyje nepriklausomai nuo asmens gyvenamosios vietos Lietuvoje. Vairuotojo pažymėjimai išduodami per dešimt darbo dienų nuo pareiškėjo prašymo pateikimo „Regitrai“ dienos.

„Regitra“ jau ilgą laiką ragino žmones iš anksto pasikeisti senuosius vairuotojo pažymėjimus į naujo pavyzdžio dokumentus. Raginimai liko raginimais, o šios dienos duomenimis, to padaryti dar nespėjo apie 140 tūkstančių vairuotojų.

 


Rašyti komentarą...
i
irena
2016-12-03 09:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kodel ne nuo liepos pirmos,lakstyk dabar ziema gaisras atsirado,kazkam labai truksta pinigu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų