„Regitra“ turi svarbų perspėjimą tūkstančiams vairuotojų

Vairuotojai lyg studentai prieš egzaminus - laukia iki pat paskutinės minutės. Daugiau nei 140 tūkstančių dar nepasikeitė senųjų pažymėjimų, nors tam liko vos trys mėnesiai. „Regitra“ perspėja, jog nesuskubus gali tekti stovėti kilometrinėse eilėse. O be naujojo dokumento nebus galima sėstis prie vairo.

Vilnietė Rita susiruošė pasikeisti vairuotojo pažymėjimą. Aštuoniolika metų vairuojanti moteris dėl to anksčiau nesuko galvos, mat ant senojo nebuvo nurodyta galiojimo data, o štai dabar, pasikeitus taisyklėms naująjį privalo gauti iki kitų metų vasario 4 dienos.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje iškritęs pirmasis sniegas greit virto pelkėmis

Tokių vairuotojų, kurie prie vairo vis dar sėda su popieriniais laminuotais pažymėjimas skaičiuojama daugiau nei šimtas tūkstančių, tačiau nei prie sveikatos patikrinimo punktų, nei „Regitros“ filialuose jų antplūdžio nematyti. Štai šiame skyriuje vos vienas kitas. Dažniausias vairuotojų pasiteisinimai – nebuvo kada atvykti ir baimė užstrigti eilėse. Ironiška, mat dabar klientai skyriuose užtrunka vos keliolika minučių.

Paskutiniu metu, anot „Regitros“ atstovų, pasikeisti pažymėjimų kas mėnesį Lietuvoje apsilanko iki 10 tūkstančių vairuotojų. O penktadalis, turinčių senuosius į „Regitra“ išvis nesikreips, mat jau nebeketina vairuoti dėl garbaus amžiaus arba tiesiog išvyksta gyventi svetur.

Visgi likus trims mėnesiams iki termino pabaigos baiminamasi, jog paskutinėmis dienomis skyrius užplūs minios žmonių, tad šiuo metu neskubantiems teks valandų valandas laukti eilėse. O po vasario 4-osios senieji pažymėjimai bus laikomi negaliojančiais.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže: 


Rašyti komentarą...
d
dejau ant pakeitimo
2016-11-02 23:44:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prasmirdusi ta regitra, kaip seimas ir vyriausybe. Kam keisti jei vasario gale nereikes to pazymejimo.Svarbiausia pinigus surinkti is senu vairuotoju.
Atsakyti
-9

A
Arturas
2016-11-06 14:38:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo jog čia labai reikia regitrai pinigų ir tik gąsdinimai jog negalės vairuoti. Nesenai teisme buvo nemokamų konsultacijų akcija. Uždaviau šį klausimą ir atsakymas vienareikšmis teisę vairuoti gali atimti tik teismas už tam tikrus prasižengimus. Vadinasi tai tik gąsdinimas... jei popieriukas negalioja tai nereiškia, kad regitra atėmė teisę vairuoti, o tų teisių su savimi ir vežiotis nebereikės... Tas kas išlaikė teises ir gavo jas iki gyvos galvos ir turi teisę vairuoti iki gyvos galvos jei teismas nenusprendė kitaip. Jei pradės bausti tai tas kas kreipsis į teismą paprasčiausiai laimės. Kaip bus pamatysim, bet teismų tikrai bus.
Atsakyti
0

V
Vida
2016-11-03 11:11:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasikeiciau be jokiuproblemu,ir ne karve jau cia kainuoja,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų