Ramūnas Karbauskis prisipažino padėjęs Gretai Kildišienei įsigyti automobilį Moteris praras ir dar vieną šiltą vietą?

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pripažįsta nuo pat pradžių žinojęs apie jo valdomo „Agrokoncerno“ sudarytą automobilio išperkamosios nuomos sutartį su buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės mama, antradienį pranešė portalas 15min.lt.

Politikas pripažįsta padėjęs sudaryti šią sutartį: „Viskas įvyko prieš metus laiko. Jei į mane būtų kreipęsis bet kuris iš dabartinių mūsų frakcijos Seimo narių ir paprašęs pagalbos, aš ją būčiau suteikęs be jokių problemų“.

Paprašytas patikslinti, ar G.Kildišienė kreipėsi pagalbos, jis sakė: „Jeigu įmonė tokią pagalbą suteikė, reiškia, ji buvo. Tai buvo visiškai teisėta sutartis. Tokią pagalbą būčiau suteikęs bet kuriam iš mūsų frakcijos. Iki šiol nesuprantu, kuo esu kaltinamas. Būtų problema, jei paaiškėtų nelegalios pajamos arba nesumokėti mokesčiai, bet nuo pradžių iki pabaigos viskas buvo teisėta“.

G.Kildišienė po kilusio ažiotažo dėl mamos nuomojamo ir jos naudojamo visureigio „Range Rover“ atsisakė LŽVS vicepirmininkės pareigų bei Seimo nario mandato. Automobilis pagal išperkamosios nuomos sutartį nuomotas iš R.Karbauskiui priklausančio „Agrokoncerno“.

R.Karbauskis anksčiau teigė, kad automobilių nuoma yra įprasta praktika ir kad tokių sutarčių „Agrokoncernas“ turi šimtus. Lietuvos bankas informavo, kad koncernas bankui pateikė duomenis tik apie vienintelę tokią sutartį.

Kliba skyriaus pirmininkės kėdė

Ir tai ne vienintelė informaciją apie Gretą Kildišienę. LVŽS pranešė šauksianti Panevėžio skyriaus susirinkimą, kuriame bus siekiama išsiaiškinti skyriaus nuotaikas ir pozicijas dėl skyriaus pirmininkės, mandato atsisakiusios Seimo narės Gretos Kildišienės. LVŽS vicepirmininkė Rima Baškienė BNS sakė, kad sušaukti skyriaus susirinkimą artimiausiu metu partijos valdyba antradienį pavesta kitam vicepirmininkui Kęstučiui Mažeikai.

„Tikrai žinome pageidavimą skyriaus, tikrai žinodami ir partijos valdybos ankstesnį sprendimą, kad turėtų būti keičiamas skyriaus pirmininkas, nusprendėme, (...) kad neutralus žmogus nuvyktų į Panevėžį. Mes pavedėme, kad Kęstutis Mažeika padėtų surengti skyriaus susirinkimą, pasikalbėtų su žmonėmis. Labai gražu bus, jei bus išklausytos visos nuomonės“, - sakė R.Baškienė.

REKLAMA

Anot jos, natūralu, kad dalis skyriaus yra nepatenkinti G.Kildišiene, bet neatmetė, jog yra ir ją palaikančių.

Frakcijos valdyba taip pat nusprendė vietoje G.Kildišienės į Seimo Kultūros komitetą siūlyti frakcijos narį Stasį Tumėną. Komitetas šiuo metu turi šešis narius ir negali funkcionuoti.

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nuo.onė
2017-02-07 22:20:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebeįdomu. Geriau apie "auksinius" pirkimus....
Atsakyti
-2

K
Kur
2017-02-07 23:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
dingo visi Gretafeel'ai?
Atsakyti
0

K
Kur
2017-02-07 23:14:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
dingo visi Gretafeel'ai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų