Internetas ūžia: Greta Kildišienė akį traukė įspūdingu paltu iš Juozo Statkevičiaus kolekcijos

Praėjusių metų lapkričio mėnesį Juozas Statkevičius surengė šou, kuriame buvo galima pamatyti gausybę įspūdingų dizainerio drabužių, kurie priminė meno kūrinius. Šių dienų Gretos Kildišienės skandalo fone - tai atrodo tiesiog neįtikėtina.

Nors G. Kildišienė jau tikrai ne pirmą kartą demonstruoja prabangų savo drabužių skonį, paltas, kurį ji pasirinko šį antradienį, labai jau panašus į tą, kuris buvo demonstruojamas per J. Statkevičiaus madų šou.

Primename, kad šiandien Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) panaikino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovės Gretos Kildišienės Seimo nario mandatą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Greta Kildišienė ginasi baigiamąjį darbą: „turėkit nors kiek žmogiškumo"

Tokį sprendimą antradienį VRK nariai priėmė vienbalsiai. Parlamentarės įgaliojimai nutraukiami nuo ketvirtadienio.

G.Kildišienė atsisakė mandato paaiškėjus, kad ji nuo partijos bendražygių nuslėpė prieš dešimtmetį pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl galbūt iš darbovietės pasisavintų lėšų. Tyrimas nutrauktas, atlyginus žalą.

(162 nuotr.)
FOTOGALERIJA. "Juozas Statkevičius Couture" kolekcijos pristatymas pavasaris/vasara 2017

„Neįvertinau galimų savo jaunystės klaidų įtakos situacijai, kuomet pati tapsiu Seimo nare, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – valdančiąja partija. Nesu teista, bet suprantu, jog paviešinti faktai kenkia Seimo ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, kuri siekia sąžiningumo, skaidrumo ir atvirumo principų įgyvendinimo Lietuvoje, reputacijai“, – praėjusį penktadienį paskelbtame pareiškime dėl pasitraukimo sakė G.Kildišienė.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“

Pasitraukus G.Kildišienei, dėl laisvos Seimo nario vietos bus rengiami rinkimai vienmandatėje Anykščių-Panevėžio apygardoje. VRK siūlo, kad jie vyktų balandžio 23 dieną kartu su merų rinkimais Jonavoje bei Šakiuose.

G.Kildišienė savaitę anksčiau atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“. Šiuo automobiliu naudojosi ir Seimo narė. Be to, didžiulio atgarsio sulaukė ir kiti kilę klausimai dėl parlamentarės išsilavinimo, dėl praeityje vykusio teisėsaugos tyrimo jos atžvilgiu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų