Į skandalą įveltas M. Leliukas apie jo ir G. Kildišienės santykius: jai dar toli toli iki mano žmonos

Neatlaikiusi spaudimo, Greta Kildišienė atsisakė Seimo nario mandato. Tačiau kas tie nematomi veikėjai, kurie labai nori padėti didelį lygybės ženklą tarp Seimo nare tapusios G. Kildišienės ir visos „valstiečių“ partijos?

Mantas Leliukas piktų liežuvių kaltinamas simpatizavęs Gretai Kildišienei. Tuomet prieš gerus metus jie buvo partiečiai. Tačiau M. Leliukas buvo priverstas pasitraukti iš partijos gretų, įtarus vyrą neskaidriais ryšiais. „

Jeigu žmogui visada atrodo, kad jei kolegiškai visi bendraujam ir jai rodomas dėmesys, tai tam žmogui kažkas yra ne tvarkoje“, - teigė M. Leliukas, paklaustas apie rodytą išskirtinį dėmesį G. Kildišienei.

„Jai dar toli toli iki mano žmonos ir toli toli iki jos mokslo, ir tolo toli iki trijų vaikų, kuriuos aš turiu“, - pridūrė M. Leliukas.

Dešinioji Ramūno Karbauskio ranka Rima Baškienė pasakoja, jog oponentų paskalos supiršti R. Karbauskį su G. Kildišiene visiems partiečiams buvusios juokingos.

„Vienmandatėje apygardoje už gražias akis ar šalia esantį protingą draugą – žmonės nerenka“, - teigė Rima Baškienė.

Buvęs Gretos Kildišienės vyras Tomas Kildišas teigė nenustebęs sulaukęs žurnalistų skambučio, tačiau plačiau skandalo komentuoti nepanoro.

Išsamiau žiūrėkite laidos „Prieš srovę“ siužete.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų