Prabilo iš Seimo besitraukianti Greta Kildišienė: neįvertinau jaunystės klaidų

Seimo narė Greta Kildišienė atsisako parlamentarės mandato. Pareiškimą ji ketina įteikti pirmadienį, BNS pranešė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Tai paskatino ne tik jos vairuojamo visureigio istorija, bet ir informacija, kad ji yra vogusi iš savo darbdavio.

Penktadienio vakarą parlamentarė galiausiai nutraukė tylą ir pasidalino pareiškimu.

"Ateinantį pirmadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai pateiksiu pareiškimą dėl atsistatydinimo iš Lietuvos Respublikos Seimo narės pareigų.

Neįvertinau galimų savo jaunystės klaidų įtakos situacijai, kuomet pati tapsiu Seimo nare, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga - valdančiąja partija. Nesu teista, bet suprantu, jog paviešinti faktai kenkia Seimo ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, kuri siekia sąžiningumo, skaidrumo ir atvirumo principų įgyvendinimo Lietuvoje, reputacijai. Todėl prisiimu visą atsakomybę dėl susiklosčiusios situacijos ir sprendimą atsistatydinti laikau vieninteliu teisingu pasirinkimu.

Suprantu, kad bet kokie pasiteisinimai dabar būtų nereikšmingi ir neįtikinimi. Kartu apgailestauju, jog dar nepabaigti tyrimai „automobilio istorijoje“, kurie, tikiu, patvirtins, kad jokie pažeidimai nebuvo padaryti.

Taip pat atsiprašau visų savo kolegų Seime bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje.

Pastaruosius metus daug ir nuoširdžiai dirbau. Atsiprašau tų žmonių, kurie manimi tiki, vertina mano pastangas ir šiuo metu palaiko.

Kartu, pranešdama apie savo atsistatydinimą, prašau gerbti mano šeimos ir ypač mažametės dukters interesus", - rašo Greta Kildišienė.


Rašyti komentarą...
F
Faktas
2017-01-21 09:27:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar visi loja ant valstiečių ir žaliūjų, nes oponentai šika į kelnes, kad jie gali kur kas geriau sugebėti valdyti Lietuvą, daug daugiau atnešti gerovės.
Valstiečiai ir žalieji atėję į valdžia atsinešė labai daug gerų ir reikalingų minčių, padvelkė dideliais pokyčiais, kurie labai nepatinka seniems politikos "veteranams" ir sau naudos ieškantiems kadrams.
Atsakyti
0

E
Eugenijus
2017-01-21 10:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikejo kazkam atpirkimo ozio ir ji(ja)rado.Idomu tik butu suzinoti kas tuos zurnalistus samde ir kas uz tai moka.Bet gaila,kad paprasti rinkejai dar nesupranta,kad panasios istorijos neisplaukia is niekur.Tai daroma specialiai,kad atitraukti demesi nuo zymiai didesniu problemu.Kur dingsta ir isplaunami milijardai-tylu.Paskutinis pavizdys su tvora su rusija.Gal kas paaiskins kokia lietuvai is jos ekonomine nauda.Skaiciais....O nuostoliai?!Va ir reikalinga buvo Greta.Kad niekas neatkreiptu demesio i didesnes problemas ir didesnes aferas.Stiprybes tau ir tavo seimai,Greta!
Atsakyti
0

J
Je
2017-01-20 21:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsiskiria teisė Lietuvoj ir teisingumas....Žlunga žmonių viltys. Kažkas tamsaus toj vietoj...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų