Ramūnas Karbauskis. Kas kitas, jei ne Agnė Širinskienė, tai būtų padaręs?

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga po to, kai buvo pasirašyta koalicijos sutartis, iš visuomenės akiračio nedingo. Praeitą savaitę Agnė Širinskienė priėmė sprendimą jungtis prie „Tvarkos ir teisingumo" frakcijos Seime, o tai provokavo visuomenės diskusijas.

Apie esamą situaciją TV3 studijoje Jolanta Svirnelytė kalbino LVŽS partijos pirmininką Ramūną Karbauskį.

Kas darosi su jūsų ginklaneše dažnai įvardijama ponia Agne Širinskiene? Sakoma, kad ji išvis ketina trauktis iš Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkės pareigų, iš pačio komiteto ir išvis kitais metais net nedalyvauti Seimo rinkimuose.

Kažkaip vidinis kolegų susirašinėjimas nuteka ir po to atitinkamai padaromos tokios didelės išvados. Aš manau, kad esmė yra tame, jog visi Seimo nariai pakankamai pavargę, atostogų praktiškai nėra. Šitoje situacijoje, aišku, kad emocijų yra pakankamai nemažai. Iš principo, tą laišką aš vertinčiau kaip tam tikrą poziciją, pasakant kolegoms, kurie mano kitaip dėl išėjimo iš frakcijos.

Tai buvo mūsų visų valia, mes labai norėjome išsaugoti „Tvarką ir teisingumą" koalicijoje ir ji pasiaukojo. Kai kurie kolegos tuo naudojasi, sakydami, kad taip nereikėjo daryti. O kas kitas tai būtų padaręs? Šiuo atveju tikrai nereikia to laiško laikyti kažkokiom kategoriškom nuostatom.

Kažkokie pamąstymai vis tiek buvo?

Tai pamąstymų labai daug. Jūs ir pati, turbūt, savo mamai ar tetai pamąstymus įvairius rašot. Tai dar nereiškia, kad sprendimai. Bus sprendimai – bus pranešimai spaudai.

Kaip dabar su ponu Viktoru Pranckiečiu? Lyg ir jūsų valdyba nusprendė teikti etikos sargams jį svarstyti. Kokia dabar situacija? Kada bus svarstomas ir kaip ten toliau eisis?

Pirmiausia, reikia priminti, kad partijos taryba balsavo dėl to, kad koalicinės sutarties vykdymas yra privalomas visiems partijos nariams. Sprendimas priimtas aiškus. Kadangi, jau po šio sprendimo Seimo pirmininkas darė pareiškimus ir taip toliau, kurie žemina ir partiją, ir tiesiog atsisako vykdyti partijos sprendimus.

Partijos valdyba priėmė sprendimą kreiptis į etikos procedūrų komisiją, kad ji įvertintų šį elgesį. Pažeisti keli mūsų partijos įstatai, jų punktai ir atitinkamai kažkada ateityje partijos taryba tą klausimą svarstys.

Daugiau žiūrėkite video reportaže.


Rašyti komentarą...
I
Ir
2019-07-22 17:20:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl tas. Garnio griekas nu tas ramunas vėl rupūžė pamelavo žurnalistei vo tai įprotis meluot !!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
-2

D
DINA
2019-07-23 11:15:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip tarnai privalo aukotis del savo pono karbauskis visada teisus ir nekaltas jo globotiniai tai puikiai zino o sirinskiene ypac artima imperatoriui
Atsakyti
0

D
Danutė
2019-07-23 06:11:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karbauskis kas jis toks, baisu žiūrėti
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų