• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Raminta Popovienė sako, kad Vilniaus miesto savivaldybė turėtų anksčiau pradėti planuoti mokinių priėmimą į mokyklas einamaisiais metais.

„Žinoma, Vilniaus mieste koncentruojasi pati didžiausia, pats didžiausias moksleivių skaičius ir tai, žinoma, yra tam tikras iššūkis, bet jis susidaro dar ir dėl to, kad šitą situaciją reikia valdyti ir valdyti ne birželio, ne liepos mėnesį, bet reikia pradėti komplektuoti, skaičiuoti moksleivių tankumą gyvenamą pagal teritorijas, žiūrėti (...) jau sausio mėnesį“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė R. Popovienė.

„Taip, kad savivaldybės tikrai turi labai atsakingai į tą žiūrėti. Ir jeigu tai yra planuojama penkiem metam į priekį, tokių situacijų neturėtų būti, nes tikrai tada planuojama ir statybos, ir ar ten reikalingos patalpų nuomos, ar moduliniai kažkokie tai pastatai tam, tam laikotarpiui“, – pridūrė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Visgi ministrė teigė bendravusi su Vilniaus savivaldybės atstovais ir mananti, kad „viskas susitvarkys“.

REKLAMA

„Tai dabar yra pirmas, antras priėmimo etapas, tačiau, žinoma, kad tų nepatenkintų bus gal dėl to, kad reikės toliau važiuoti nuo gyvenamosios vietos“, – kalbėjo R. Popovienė.

Sostinės savivaldybė jau ne vienerius metus skelbia, kad jos mokyklose trūksta vietų priimti visus Vilniuje norinčius besimokyti vaikus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų