tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išreiškiantis palaikymą Ukrainai Vilniaus rajone buvo užpultas santykių ekspertas ir psichologas Darius Ražauskas. Ant savo automobilio pasikabinęs Ukrainos vėliavą jis sunervino vietinį, Putiną šlovinantį gyventoją, kuris psichologui 3 kartus bandė trenkti į galvą.

Išreiškiantis palaikymą Ukrainai Vilniaus rajone buvo užpultas santykių ekspertas ir psichologas Darius Ražauskas. Ant savo automobilio pasikabinęs Ukrainos vėliavą jis sunervino vietinį, Putiną šlovinantį gyventoją, kuris psichologui 3 kartus bandė trenkti į galvą.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad psichologą sumušęs vyras prie žmonių kabinėjosi ne pirmą kartą, o dabar dėl savo meilės fašistuojančiai Rusijai ir smurto prieš kitą turės aiškintis ir su policija. Tiesa, pareigūnai fiksuoja ir daugiau dėl karo kurstymo ar jo neigimo kylančių konfliktų.

„Mėgsti Ukrainą žiūriu ar kas tau yra? – Nemėgstu aš tos tavo Ukrainos n*****. – O ką mėgsti? Rusiją? Putinas maladiec? – Maladiec.- Gerai, žudo vaikus, moteris prievartauja. – Čia tie tavo p****** vaikus prievartauja.“

Smurtautojas filmuojamas iš važiuojančios mašinosŠtai toks pokalbis vyksta po to, kai šis pusamžis vyras Vilniaus rajone, Rastinėnų gyvenvietėje trenkė į veidą jį filmuojančiam psichologui Dariui Ražauskui.

REKLAMA

„Kodėl triskart man trenkei? -Aš ketvirtą kartą galiu tau trenkti n****. – Tai gali gali. – Nu b*** važiuok tu mano, prašau tavęs n*****. – O kodėl triskart man trenkei? – Dėl to, kad tu išlipai. – Tai aš išlipau paklausti, kodėl tu faką Ukrainos vėliavai rodai? – Aš nekenčiu Ukrainą.“ 

REKLAMA

Savo automobilį Ukrainos vėliavėle pasipuošęs Darius Ražauskas vakar važiavęs pro Rastinėnus sustojo, kai vienas iš dviejų pro šalį ėjusių vyrų jam parodė vidurinį pirštą. Darius aiškina, kad iš automobilio išlipo, nes kaip psichologas norėjo su vyrais pasikalbėti ir išsiaiškinti kodėl jie taip elgiasi.

„Bet nesigavo pokalbis. Išgirdau tik keletą rusiškų keiksmažodžių ir pajutau smūgį. Gavau smūgį į smakrą, šiek tiek praradau lygsvarą. Praradau kojų kontrolę, nes pirmą kartą gyvenime tokį smūgį gavau ir pargriuvau“, – kalbėjo psichologas, santykių ekspertas Darius Ražauskas.

REKLAMA

„Kritau žinai ant kairio šono. Kėlėnas užsigavo, alkūnė krentant ant to šono.“

Dariui pasisekė, kad atsipirko tik keliomis mėlynėmis ir nubrozdinimais. Jis  pasakoja, kad jam trenkęs vyras buvo ne tikagresyvus ir piktas, bet ir išmanantis kovos menus, tad jam teko atsitraukti.

„Atrodo vat mes bendraujam bendraujam ir šuh atrodo ten, kur reikia.“

„Greičiausiai , kad tas žmogus yra kažkada jaunystėje sportavęs boksą, nes jo, kaip aš apibūdinau ir stovėsena ir tas pirmas smūgis toks netikėtas buvo, tikslus ir toks koks reikia, kad žmogus prarastų sąmonę. Ten, kur reikia smūgiuoti. Kiti sekę du buvo nepavykę, čia į galvą, bet jie nepaliko jokių rimtų sužalojimų“, – sakė D. Ražauskas.

REKLAMA
REKLAMA

O prie štai šio konteinerio Rastinėnuose prieš porą savaičių tas pats vyras, sumušęs žmogų dėl Ukrainos vėliavos, nei iš šio nei iš to užsipuolė ir šiukšlių išėjusią išmesti moterį. Konfliktą matė ir jos vyras.

„Pradėjo užgaulioti, koliotis, necenzūriniais žodžiais vadinti. Išgirdau, kad kažkoks konfliktas vyksta, atbėgau, nusiėmė striukę, sakė muštis noriu, bet nu neišdrįso“, – sakė Vytautas.

Rastinėnų gyventojams, pasak Vytauto, gyvenvietėje siaučiant smurtaujančiam vyrui neramu dėl savo vaikų.

REKLAMA

„Mes suaugę žmonės dar apsiginsim, bet ten labai dažnai po mokyklos ir vaikai iš tarpmiestinio autobuso išlipa ir vaikšto.“

Tad tiek Putino gerbėjo sumuštas Darius, tiek dėl savo šeimos nerimaujantis Rastinėnuose gyventis Vytautas buvo priversti kreiptis į policiją. Ir tai ne vienintelis konfliktas, kylantis karo kontekste, kurį fiksuoja policija.

„Nėra jų daug, bet tam tikrų tokių atvejų yra fiksuota. Yra aprašomos tam tikros simbolikos neleistinos, šiuo metu jau neleistinos. Ant žmonių automobilių, ant kažkokių objektų, sandėliukų, garažų, laiptinių. Kitus žmones tai erzina, jie žino kas tai padarė. Vyksta konfliktai“, – teigė Lietuvos policijos atstovas Ramūnas Matonis.

REKLAMA

Žmonės konfliktuoja ne tik realybėje, bet ir internete. Piliečiai pastebėję tam tikrą informaciją socialinėje erdvėje dėl nesantaikos kurstymo ar  karo neigimo taip pat kreipiasi į policiją.

„Nuo kovo pirmos dienos esame gavę beveik du šimtus tokių pranešimų. Tai jie visi yra vertinami, tiriami. Šiuo metu yra pradėta 30 ikiteisminių tyrimų. Taip pat yra nemažai medžiagų, kurios yra vertinimo stadijoje“, – teigė R. Matonis.

O šiam kumščiai besišvaistančiam piliečiui dėl kito žmogaus sveikatos sutrikdymo gali grėsti baudžiamoji atsakomybė – bauda arba laisvės atėmimas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų