Prokuratūra prašo teismo suimti parduotuvės apsaugininką pašovusį vyrą

Vilniaus apygardos prokuratūra trečiadienį kreipėsi į teismą, prašydama suimti pirkėją, kuris Vilniuje sumušė ir šovė į parduotuvės „Rimi“ apsaugos darbuotoją.

19

Prokuratūros atstovė Gintarė Šatkauskaitė-Vitkauskienė BNS sakė, kad įtariamąjį prašoma suimti mėnesiui. Teismo posėdis turėtų vykti ketvirtadienį.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje pašautas apsaugininkas: vyro paprašyta užsidėti kaukę

Tyrimas dabar atliekamas pagal Baudžiamojo kodekso 135 straipsnį – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu, dėl nukentėjusiojo tarnybos pareigų vykdymo.

Kaip skelbta, konfliktas dėl apsauginės veido kaukės nedėvėjimo kilo L. Asanavičiūtės gatvėje esančioje parduotuvėje „Rimi“.

„16.15 val. įvyko konfliktas tarp apsaugos darbuotojo ir pirkėjo dėl apsauginės veido kaukės. Konflikto metu pirkėjas panaudojo teisėtai laikoma „Glock“ pistoletą ir apsaugos darbuotojui peršovė koją“, – sakė policijos atstovas Ramūnas Matonis.

Policijos duomenimis, 1983 metais gimęs apsaugos darbuotojas išgabentas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę, jo gyvybei pavojus negresia. 1979 metais gimęs įtariamasis sulaikytas, ginklą paėmė policijos pareigūnai.


Rašyti komentarą...
K
KESTAS
2021-10-20 17:58:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
79 METU TARYBINIS SALIABONAS SODINTI DAR NEIGAVO PATIRTIES SALIAZKA
Atsakyti
-1

T
Teisingai padarė šaulys
2021-10-26 16:24:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai padarė peršovė kojas.Lauke apsaugos darbuotojas nedirba,o Rimi saugantys paukščiai nelabai adekavatumu pasižymi.Teko asmeniškai sulaukti pastabų neva negaliu stovėti parduotuvėje.kitu atveju neblaiviam žmogui policiją iškvietė ,kuris buvo super teigiamas.O čia lauke kur apsauga net nedirba gaudė asmenį .Dėl ko kad kaukės neuzsidejo,nesąmonė kažkas asmeniško turėjo būt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų