Prisijuokavo: girtas vyras kėsinosi nužudyti policininkę Papildyta 11.26 val.

Jonavos rajono policijos komisariate įvykdytas pavojingas išpuolis prieš policijos pareigūnę. Nors ir buvo iškart apieškotas, girtas vyras, kaip paaiškėjo vėliau, už nugaros slėpė dar vieną peilį, kuriuo ir pasikėsino sužaloti pareigūnę.

Per pavojingą išpuolį policininkė sužalojimų išvengė, o girtam 1997 m. gimusiam vyrui teks atsakyti ir už šį poelgį. Į areštinę sunkiai apgirtęs vyras (2,75 prom. alkoholio) buvo pristatytas vėlyvą ketvirtadienio vakarą, apie 22 val. 16 min., dėl melagingo specialiųjų tarnybų iškvietimo.

Kaip praneša Policijos departamentas, tada jis netikėtai išsitraukė peilį ir bandė durti Jonavos rajono policijos pareigūnei.

Įtariamasis uždarytas į areštinę. Iš pradžių pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui ir pasikėsinimo sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė pabrėžė, kad pareigūnė per šį incidentą nebuvo sužalota.

Aiškėja, kad įtariamasis buvo apieškotas dar vietoje, kur jis buvo sulaikytas. Iš jo paimtas vienas peilis. „Prieš vežant jį į komisariatą, asmuo buvo patikrintas. Iš jo paimtas peilis. O kai atvežė ir buvo atliekama apžiūrą komisariate, jis iš nugaros pusės išsitraukė dar vieną peilį“, – pasakojo O. Vaitkevičienė.

Papildyta 11.26 val.

Patikslinta, kad kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais priimtas sprendimas ikiteisminį tyrimą dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams ir bandymo sutrikdyti sveikatą perkvalifikuoti į pasikėsinimą nužudyti.

Vakar, liepos 30 d. apie 21.42 val. buvo gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šilų seniūnijoje esančiame kaime, asmuo nori susižaloti. Nuvykus policijos pareigūnams ir medikams, neblaivus vyras paaiškino, kad pagalbos jam nereikia, jis tenorėjo pajuokauti.

REKLAMA

Žabiškai sureagavusi pareigūnė ir jos kolega išvengė sužalojimų. Vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Iškart po įvykio su pareigūnais bendravę vadovai buvo patikinti, kad pareigūnai jaučiasi gerai, pasiūlytos psichologinės pagalbos neprireikė.

Tragiška lemtis

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šių metų gegužės pabaigoje buvo nužudytas 40 metų Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnas, kinologas Saulius Žymantas.

Gegužės 29 d. rytą į jį ir jo partnerę šūvius paleido smurtu artimoje aplinkoje įtartas Stasys Brasas. Policininkas žuvo vietoje, o jo partnerė buvo sužeista.

Mirtinus šūvius į pareigūną paleidęs vyras grasino nužudyti savo sutuoktinę – apie tai pranešimą policija gavo dieną prieš, tačiau nuvykę pareigūnai vyro nerado.

Nuvykus patikrinti informacijos gegužės 29-sios rytą, vyras pareigūnus pasitiko šūviais.  Pasak Policijos departamento, paleidus šūvius į pareigūnus, namas buvo padegtas. 

Gaisrą užgesinus, name buvo rastas nenustatytos tapatybės kūnas ir ginklas.  Atlikus tyrimus nustatyta, kad name sudegė į pareigūnus šaudęs S. Brasas. 


Rašyti komentarą...
J
Javol
2020-07-31 12:25:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nuostabaus vien mergos , policija panašėja į nuskriaustų mergelių prieglauda
Atsakyti
-3

T
Tomas
2020-07-31 12:40:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Policijoje turi dirbti fiziškai pasirengę pareigūnai o dabar kaip pasižiūri į policinyka tai juokas ir apsurdas , mandagumo labai stoka , orogancije , o moterys išvis seubas storos , plonos geriau eitų į vienuolyną kunigams patarnauti POLICIJE ne moterims jos netinka mama turi būti savo vietoje , POLICIJE yra jėgos struktūra TIK VYRAMS IR NORMALIMS....
Atsakyti
0

A
As
2020-08-02 20:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad bernai prie x boxu sedi , reik panom varyt :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų