Užvakar po pietų į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) pristatytas keliais nusikaltimais įtariamas Klaipėdos savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktorius Alfonsas Šimkus šypsojosi. Tačiau po akimirkos jo veide jau švietė baimė, o vyrą į ligoninę gabeno iškviesta greitoji.

Sustreikavo širdis

Užvakar ryte 62 m. A.Šimkus sulaikytas tik atvykęs į darbą. Jis yra pagrindinis veikėjas STT Klaipėdos valdyboje pradėtame ikiteisminiame tyrime dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba, kyšininkavimo, papirkimo ir dokumentų klastojimo.

Departamento direktoriui pateikti oficialūs įtarimai dėl patikėto didelės vertės svetimo turto pasisavinimo ir iššvaistymo, oficialių dokumentų klastojimo, prievartavimo duoti kyšį. šie įtarimai yra pradiniai ir tyrimo eigoje gali keistis.("Vakarų ekspreso" nuotr.)

Vakar po pietų A.Šimkus turėjo būti atgabentas į Klaipėdos miesto apylinkės teismą, kuriame planuota svarstyti griežčiausios kardomosios priemonės suėmimo jam skyrimą. Tačiau valdininkas teisme nepasirodė.

Atlikti su juo bet kokiu procesinius veiksmus teisėsaugininkams uždraudė Klaipėdos apskrities ligoninės medikai. Į ją  A.Šimkus greitosios medicinos pagalbos brigados atgabentas tiesiai iš STT ir paguldytas į Kardiologijos skyrių. Medikai jam diagnozavo širdies negalavimus ir kraujospūdžio sutrikimus. Neva jie yra pavojingi gyvybei, tad jis privalo gulėti lovoje ir negali būti transportuojamas. įtariamąjį saugo policininkai.

REKLAMA

Rimti įtarimai

į STT užvakar po pietų atvežtas A.Šimkus jautėsi gerai ir šypsojosi. Jam bloga pasidarė, kai tik išvydo pateiktus oficialius įtarimus. Direktoriaus širdis sustreikavo išvydus, kiek nusikalstamos veikos epizodų jam inkriminuojama, kiek laiko jis STT agentų buvo sekamas ir apie kokias pinigų sumas kalbama.

Nors A.Šimkus buvo stebimas apie metus, ikiteisminiame tyrime yra ir 2006 m. siekiantys epizodai. įtariama, kad visai tai susiję su viešaisiais pirkimais, o pareikštos pretenzijos siekia apie 400 tūkstančių litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų