Prireiks šiltų pirštinių – žvarbus lietus maišysis su snaigėmis

Dangus bus nepastoviai debesuotas – pragiedruliai, kai kada ne tokie jau menki, tai atsivers, tai vėl užsivers. Iš gana žemai plaukiančių debesų vietomis palis – dažniausiai nelabai gausiai, bet kur nors šliūkštelėti gali ir smarkiau. Be to, lietų gali papildyti ir šlapios snaigės.

Antradienį saulė tai nušvis, tai vėl praplauks žemi debesys, kurie nupraus šaltu lietumi. Jis gali būti ir visai menkas, ir stiprokas, be to, kaip ir naktį, į lietų gali įsimaišyti ir šlapių snaigių. Pūs žvarbus, gūsingas šiaurės vakarų vėjas.

„Kitaip tariant, orai bus žvarbūs. Ir naktį, ir dieną debesuotumas bus nepastovus – tai atsivers nemaži pragiedrėjimai, tai praplauks žemi debesys. Ir naktį, ir dieną iš jų tai šen, tai ten vis palis, kur nors gali ir gana skambiai. Lietų gali papildyti ir šlapios snaigės. Bus vėjuota. Naktį atvės iki 2-3, prie jūros bus apie 6 šilumos, kai kur apie 0, dieną šils iki 5-7, prie jūros 8 laipsnių“, – priduria sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienį orai išliks panašūs – nepastoviai debesuoti, naktį, kai kur dieną daug kur trumpai palis, gali būti ir šlapio sniego. Naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos, dėl to gali susidaryti ir plikledis, dieną bus iki 5-6, prie jūros maždaug 7 laipsniai šilumos.

Ketvirtadienį kritulių irgi bus, atrodo, vėl nelabai gausių, naktį oro temperatūra vėl bus apie 0, dėl to vietomis vėl sublizgės plikledis, tiktai prie jūros bus apie 7-8 laipsnius, dieną šils iki 6-8 laipsnių šilumos.

Geroji žinia yra ta, kad savaitės pabaigoje žada vėl atšilti.


Rašyti komentarą...
M
Mariusa
2019-10-29 19:08:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu kas darosi su orais ziemu nera gailaaa !!! Ledu upemis eidavom pasivaiksciot kartais iluzdavom smagu prisiminti :)) ir gripu nesirkdavome. Sveikata puiki budavo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų