Prioritetinių grupių dėl COVID-19 vakcinos sąrašą planuojama atnaujinti savaitės pabaigoje

Prioritetinių grupių dėl COVID-19 vakcinos sąrašą planuojama atnaujinti savaitės pabaigoje, BNS informavo sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Aistė Šuksta.

„Atsižvelgus į ekspertų ir Vyriausybės rekomendacijas ministro Arūno Dulkio įsakymas dėl prioritetinių grupių yra keičiamas. Šios savaitės pabaigoje jis taps viešas“, – trečiadienį teigė ministro atstovė.

Praėjusią savaitę Vyriausybė pasitarime pritarė, kad į prioritetinės eilės sąrašus būtų įtraukti į tarptautines misijas siunčiami kariai bei olimpinės ir paralimpinės rinktinių sportininkai.

Kaip tuomet teigė sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, abiem atvejais kalbama apie „po keletą šimtų žmonių“.

Savo ruožtu Vyriausybės suburti sveikatos ekspertai praėjusį ketvirtadienį pranešė siūlantys nuo COVID-19 pradėti vakcinuoti 70-ies ir vyresnius gyventojus, taip pat sergančiuosius onkologinėmis, autoimuninėmis ligomis, kurie gauna chemoterapinį, imunosupresinį, imunomoduliuojantį gydymą, radioterapiją, taip pat asmenims, turintiems įgimtą ar įgytą imunodeficitą.

Naujausiais Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze paskiepyti 54 tūkst. 211 žmonių, abiem dozėmis – 6236 žmonės.


Rašyti komentarą...
R
RUGILE MARCENKA
2021-01-20 16:07:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
kada vakcina gaus cukraliges ligoniai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų