Prie sienos su Rusija pasieniečiai sulaikė du automobilius, kurių degalų bakuose buvo įrengtos rūkalams gabenti pritaikytos slėptuvės.

Juos Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai šeštadienį sustabdė ties Šakių rajono Sudargo kaimu.

Turėta žinių, kad lengvaisiais automobiliais "Audi 100" ir "Volkswagen Passat", iš Rusijos įvažiavusiais į Lietuvą per Ramoniškių kontrolės punktą, gali būti gabenamas neteisėtas krovinys.

Tikrindami išsamiai automobilyje "Volkswagen Passat", kurį vairavo tvarkingus dokumentus turėjęs 24 metų kaunietis, VSAT pareigūnai aptiko degalų bake įrengtą slėptuvę, o joje - kontrabandinių cigarečių. Mašinoje rasti 538 pakeliai.

Toje pačioje vietoje įrengta slėptuvė aptikta ir "Audi 100" automobilyje, kurį vairavo taip pat Kaune gyvenantis 20 metų vyras. Slėptuvėje pasieniečiai rado 500 pakelių cigarečių.

Abiem atvejais standartinės transporto priemonių degalų talpyklos buvo sumažintos jose įrengiant specialias pertvaras. Į dvi dalis padalintuose degalų bakuose daugiausiai vietos buvo skirta kontrabandos būdu gabenamoms prekėms, mažiau - degalams.

Dėl kontrabandos gabenimo abiem vyrams pradėtos administracinės teisenos. Kauniečiams gresia administracinės baudos nuo 5 iki 10 tūkst. litų bei automobilių konfiskavimas.


Rašyti komentarą...
A
Almis
2010-02-01 14:44:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cigaretniku net pusnys nestabdo :)
Atsakyti
0

V
Vytautas
2010-02-01 15:11:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
perskaitęs straipsnį supratau, kad gabenti cigaretes slėtuvėse yra neteisėta. Ir apskritai, pati slėptuvė yra neteisėta, net jei ji tuščia. Kitaip tariant, cigaretes pagal šią logiką reikia gabenti atvirai, automobiliuose, kuriuose nėra slėptuvių... :(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų